Wpis z mikrobloga

@Akos: Na wykopie ostatnio jest moda na usprawiedliwianie kogoś kto wymusił pierwszeństwo. Bo wykopki muszą zawsze napisać bo #!$%@?ł. nawet jakby jechał 30km./h to i tak by wg. nich #!$%@?ł bo powinien zwolnić bo ktoś może wymusić pierwszeństwo i ten wymuszający nie będzie winny. XD
@bary94pl: Co nie zmienia faktu, że błąd techniczny po całości. Strasznie późno zaczął hamować. Wsiądź na moto i nie skupiaj się na prowadzeniu moto - brak profitu XD.
@Hellgard 50 to ty masz IQ. Powiesz wina passata bo wymusił. Zgoda. Powiem po części wina motocyklisty bo nie jedzie przepisowo. Oczywiście też mam racje ale zaraz idioci będą bronić #!$%@? na 2 kołach, bo eeeee yyyy no jedzie normalnie. Jak motocyklista ma wypadek a nie jedzie przepisowo to patrol powinien dobijać na miejscu a nie z moich podatków będą leczyć typa który stwarza zagrożenie życia uczestnicząc w ruchu drogowym. Chcecie #!$%@?ć
@Thexil: Pięknie zaczynasz mnie obrażać bo mały pindol nie pozwala się jeździć motocyklem ? Mnie #!$%@? ze z moich podatków leczą rowerzystów którzy nie znają przepisów drogowych, nie maja OC i #!$%@?ą się na przejścia na pełnej #!$%@?, skręcają w lewo przed maska nie ustawiając się do lewej krawędzi jezdni. Piszesz wstyd wywalić się przy 70, rozpędź się na rowerze(bo prawka pewnie nie masz) z górki do 30-40 i zahamuj nagle,
@Hellgard za jazdę na zderzaku masz mandat karny i to chyba całkiem niezłą kwotę. Kamera tył i na psy z delikwentem. Ja jeżdżę 49 w 50tce i nie mam problemu z kimś na zderzaku