Wpis z mikrobloga

@crahn: puste drogi są do momentu kiedy ktoś Ci z niewiadomego miejsca wyskoczy.... wtedy zmienia się narracja, w zależności od tego czy jest się pieszym czy kierowcą, nie ? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@chris3d: #!$%@? wokopkowe CSI Miami.... już każdy wie z jaka prędkością jechał, jego wina bo za szybko itd,itd... a ciekawe ilu z komentujących co dzień od lat łamie przepisy i nie stosuje się do ograniczeń prędkości, obstawiam 95% mających prawko xD #!$%@? hipokryci, aby tylko drugiemu było gorzej a jak sami zostaną złapania to ?panie władzo nie da się coś mniej?" xD
Tak czytam te komentarze i wiekszosc komentujących chyba naprawdę jeszcze nie ma nawet prawka jazdy i na siłę próbuje się wypowiadać. xD #!$%@? mac jakie na tym portalu są głąby.
@walkazwiatrakami idąc częstym ostatnio tokiem rozumowania co niektórych. Wina motocyklisty. Pierwszeństwo nie nieśmiertelności. Powinien się zatrzymać na skrzyżowaniu i upewnić że wszyscy go widzą ( ͡º ͜ʖ͡º)


@xqwzyts: o to to, właśnie to! Dawcy na ścigaczach to grupa, która bardzo mocno szkaluje pieszych, że naużywają swojego pierwszeństwa na pasach, prawią morały, że pierwszeństwo nie daje nieśmiertelności itp. Na podobną uwagę w ich stronę łapią potężny ból
@Invisiblinio: jacy my ? jestem świadomym kierowcą każdego możliwego pojazdu cztero i dwukołowego oraz pieszym.
Żyję bo nie raz przewidziałem durne ruchy i martwe punkty takich idiotów jak wy którzy myślą żę skoro zdali prawo jazdy, myślą i nie przekraczają predkości to nigdy im się noga nie powinie i nikomu przpyadkowo krzywdy nie zrobią.
Wiezienia są pełne takich mistrzów kierownicy bez pokory za nieumyślne spowodowanie śmierci...
@Issac: To nie tylko wina kierowcy passata bo #!$%@?ąc, a raczej na pewno wyraźnie przekroczył 50, ktoś zresztą liczył, utrudnił mu dostrzeżenie go i obliczenie czasu aż skuter dojedzie do skrzyżowania. Analogiczna sytuacja do wbiegania na pasy.
@Ballo: Ty no nie wiem co ci powiedziec bo trudno dyskutowac z kretynami, ktorym sie robi mokro w spodniach jak przekreca manetke i metalowy stwor robi glosne "BRRR", ale sprawdzenie odleglosci na googlemaps, zlozenie jej z czasem z filmu i pozniej wrzucenie to w chatgpt zeby sam policzyl to nie jest csi miami tylko cos z czym powinien sobie poradzic przecietny motocyklista.

@dondon: można gdybać co by było, faktem jest że zapłacą oboje za spotkanie na tym skrzyżowaniu.
Auto i motor się wkylepie lub kupi nowe, zdrowie nie do końca.
A co do kodeksu to strzelam że na 90% sędzia wskaze winę kierowcy passata
Mam szczera nadzieje, ze ubezpieczyciel zobaczy film na ktorym widac przekroczona predkosc, brak zachowania szczegolnej ostroznosci przy przejsciu dla pieszych i telefon z odpalonym chatem twitcha zaslaniajacy predkosciomierz.
@karma-zyn: @Hellgard @klawiszs @MateMizu @MateMizu @Sm3rf1k @crahn @abuk220 @crahn @crahn @StaraSzopa @BlackBambo @BlackBambo @inshallah @b4kus @MajoZZ
Ci co piszą, ze motocyklista #!$%@?ł proponuje się #!$%@? w łeb. Od momentu początku filmiku do uderzenia mija DOKŁADNIE 4s. Motocyklista pokonuje w tym czasie 60m. Czyli 15m/s. Czyli 54km/h. Niech już by nawet jechał te 60km/h, to nie powód żeby komuś życzyć połamania nóg, i zwalać winę na motocyklistę, jak niektórzy tu obecni imbecyle.
Pobierz Superhiper - @karma-zyn: @Hellgard @klawiszs @MateMizu @MateMizu @Sm3rf1k @crahn @abu...
źródło: 0F663E78-9565-47A3-839C-9C5D660DF159
@b4kus: jeżeli zmierzyłem zbyt długa odległość, i mamy 50m a nie 60m zatem prędkość powinna wyjść jeszcze mniejsza. 45km/h. Na screenie widać jednak ze odległość jest zmierzona idealnie do samochodu który wyjeżdża i stoi dokładnie w ten sam sposób (na google mapsach) co passat z filmiku. Motocyklista rozpoczął hamowanie na ostatnich 10-15m i wytracił tylko cześć prędkości, wiec nie ma to znacznego wpływu na wydłużenie czasu i pomiar
Pobierz Superhiper - @b4kus: jeżeli zmierzyłem zbyt długa odległość, i mamy 50m a nie 60m zat...
źródło: 9B731E18-7F28-48E8-9CFC-49CE966E5662
@Akos: no ale co się dziwisz skoro coraz częściej tak się kończą sprawy w sądach? Jechałeś za szybko leci współwina albo nawet ciebie zamkną.