Wpis z mikrobloga

200 746 + 73 = 200 819

Ruszyliśmy z kumplem o 6, krotka rozgrzewka i mieliśmy dołączyć do ustawki o 6:30. Zajeżdżamy na miejsce chwile przed czasem a tam pusto. nie ma nikogo. nawet organizatora :D

pogoda do dupy, wieje, zimno, pada no ale jedziemy do ulubionej miejscówki na kawe, soczek i ciacho. No niestety, dziś wyjątkowo otwarte od 9:00 zamiast 6:00. Wczoraj bylem i kartki nie widzialem. No nic czas na kierunek dom. Po chwili wpada przedbombie, decyzja kierunek maczek.

- cukier do kawy?
- tak
- ile?
- cały.

Pani się zlitowała i dała z 10 :D

Na zdjęciu stoję zwrakowany i czekam az cukier zacznie działać:D

Masakra, chwila przerwy i juz wrakoza.

Co poszło nie tak? o glikogenie zapomnialem. WcOraj intensywna jazda, koniec przed 16, jedzonko o 16:15 i potem ostatnie o 17:30. Dziś dopiero o 6:30 batonik a potem kolo 7:30 żel. 2h w tlenie a umieralem :D

#rowerowyrownik #hiponaszosie #szosa #rower

Skrypt | Statystyki
Hipodups - 200 746 + 73 = 200 819

Ruszyliśmy z kumplem o 6, krotka rozgrzewka i miel...

źródło: received_3501181140126179

Pobierz
  • 30
nie wiem #!$%@? czy to bait czy ki #!$%@? xD miałem mtb jezdziłem jak #!$%@? po 10 km tak kompletnie rekreacyjnie, kupiłem se od kumpla gravela, siadłem w trampkach i spodenkach (dobrze że nie zamknęła mnie policja rowerowa) i zrobiłem 110km xD bez żadnych batonuF energetycznych i żeluf i 3 bidonów xD o zwyklej wodzie i przeżyłem, teraz wkręciłem się trochę bardziej ale też nie wybrażam sobie pakowac w siebie batonów i
miałem mtb jezdziłem jak #!$%@? po 10 km tak kompletnie rekreacyjnie, kupiłem se od kumpla gravela, siadłem w trampkach i spodenkach (dobrze że nie zamknęła mnie policja rowerowa) i zrobiłem 110km xD


@Larkin21: no ja pojechałem 100km z kanapką i butelką wody w plecaku na góralu, po tym jak miesiąc wcześniej wróciłem na rower po 20 latach i nic się nie działo - taki przykład anegdotyczny. Inny to taki że w