Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy istnieją jakieś obiecujące nisze i możliwości wynikające z posiadania dobrego wykształcenia i wysokiego IQ (130) oraz mieszkania w (lub zdalnego pracowania dla) bogatych krajów o niskim średnim IQ (80-90), takich jak Katar? Wydawałoby się, że taka dysproporcja tworzy dodatkowe szanse w porównaniu z bogatymi państwami o wysokim IQ (patrz: Singapur, Japonia, Szwajcaria), nawet, jeśli bogate kraje o niższym średnim IQ już są częściowo nasycone zagranicznymi ekspertami.

Oczywiście wiem, że IQ to nie wszystko w kontekście pracy, a już na pewno nie determinuje czyjejś wartości jako człowieka!

#pytanie #inteligencja #finanse #praca #pracbaza #kuwejt #katar #arabiasaudyjska #uae #zea #bahrajn #bliskiwschod



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy istnieją jakieś obiecujące nisze i możliw...

źródło: Doha-Qatar

Pobierz
  • 5
@mirko_anonim: spójrz na to z innej strony kapitaliści z całego swiata dali by sie pociac żeby być w Polsce - jednym z najszybciej rozwijających się krajów świata. Zobacz jakie były wzrosty przez ostatnie 20 lat. Jeśli tutaj się nie udało to jednak problem jest w czymś innym. Sorry.
Czy istnieją jakieś obiecujące nisze i możliwości wynikające z posiadania dobrego wykształcenia i wysokiego IQ (130) oraz mieszkania w (lub zdalnego pracowania dla) bogatych krajów o niskim średnim IQ (80-90), takich jak Katar?


@mirko_anonim: Moim zdaniem nie ma. Gdy zdamy sobie sprawę, że wszyscy żyjemy w globalnej wiosce, a większość rynków otworzyło się na pracę zdalną, wykorzystanie wysokiego IQ od pewnego pułapu i tak będzie podążało za kapitałem, a ten koncentruje
gr8 b8 m8

jak ktos ma 130iq to nie pyta o porady na wypoku

xdd


@mirko_anonim: Inteligencja=/= wiedza. To że dobrze grasz w szachy czy rozwiazujesz zagadki logiczne nie znaczy że cokolwiek ogarniasz w życiu. W mensie jest próg wejścia 130IQ a jest w niej całkiem sporo kretynów bez żadnej wiedzy.
@PfefferWerfer: swiete slowa
na testach w szkole i online wychodzilo mi miedzy 125-135 i w ogóle nic nie daje takie coś, z nauką bywało kiepsko, nie mam żadnych talentów. Jedyne co to że poczucie cringu mam gdy nie mają go osoby z iq 80, 100, albo nie robię głupot, które robią oni, bo nie myślą o konsekwencjach, np afera analna, wjeżdżanie w pieszego.