Wpis z mikrobloga

Jaką amebą trzeba być, żeby wierzyć w horoskop? Przecież to największy debilizm jaki może być.
Dla porównania:
Jezus: okej, przynajmniej istniał.
Wróżka: okej, mówi dyrdymały, ale spersonalizowane
Płaska ziemia: okej, przynajmniej jest jakiś proces myślowy u wyznawców (ograniczony i zaburzony, ale starają się, trzeba docenić)
Kolorowe kamienie: okej, przynajmniej są ładne
Horoskop: 12 znaków zodiaku i DLA KAŻDEGO znaku ta sama przepowiednia xD Czyli co? Jest 12 typów ludzi, którym w danym miesiącu przydarza się dokładnie to samo?
To jest ultra debilizm, żeby wierzyć w coś takiego.
#horoskop #wiara #wrozbiarstwo
  • 21
12 znaków zodiaku i DLA KAŻDEGO znaku ta sama przepowiednia xD Czyli co? Jest 12 typów ludzi, którym w danym miesiącu przydarza się dokładnie to samo?


@Czerwony_jak_WIG20: generalnie w te całe horoskopy mam #!$%@?, ale jeśli chodzi o znaki zodiaku, to bardzo często cechy charakteru zgadzają się z danym zodiakiem i akurat ja wśród ludzi z którymi się otaczam, zauważam to tak bardzo często, że aż trudno uwierzyć aby był to
12 znaków zodiaku i DLA KAŻDEGO znaku ta sama przepowiednia xD Czyli co? Jest 12 typów ludzi, którym w danym miesiącu przydarza się dokładnie to samo?


@Czerwony_jak_WIG20: najlepsze jest to ze z tego co wiem jest 13 znakow zodiaku, nie trwaja one rowna ilosc czasu, wiec masa ludzi tak naprawde jest innego znaku niz mysli ze jest xD

Wróżka: okej, mówi dyrdymały, ale spersonalizowane


@Czerwony_jak_WIG20: tu nie weryfikowalem, ale ponoc
różnych ignorantów w swoim życiu spotkałem, ale podważających istnienie Chrystusa pierwszy raz widzę xD Przespaliście podstawówkę?


@Czerwony_jak_WIG20: chyba malo na wykopie siedzisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zdarzaja sie tacy agenci, najbardziej mnie zadziwia ze nie ma tu zadnych wyznawcow teorii o chorobie psychicznej Jezusa, to kolejna bzdura krazaca w niektorych srodowiskach ateistycznych

też tak słyszałem xD


@Czerwony_jak_WIG20: ale o zodiaku czy Czechach? Bo jesli chodzi o
DryfWiatrowZachodnich - >różnych ignorantów w swoim życiu spotkałem, ale podważającyc...

źródło: unknown

Pobierz
@Czerwony_jak_WIG20:
Postać Jezusa jest połączeniem kilku/kilkunastu lokalnych legend w jedną opowieść tak samo jak praktycznie stary testament.
Czy Jezus jako typ żył sobie w pierwszym wieku i został ukrzyżowany?
Być może i tak, ale reszta jego życia to zlepek dogmatów religijnych a nie historia.
@Czerwony_jak_WIG20: historycy mają ekstremalnie niski próg przy określaniu tego co "miało miejsce", na każdą jedną pierdołę w stylu Yeti znajdziesz więcej "dowodów" niż na wiele "historycznych" rzeczy, a jak powiesz komuś że Yeti istnieje to nie będzie Cię traktował poważnie.

Nie mówiąc już o tym, że jak ktoś mówi o Jezusie to chodzi mu syna boga który chodzi po wodzie i zmienia ją w alkohol, a ktoś taki nie istniał.