Wpis z mikrobloga

Ten uczuć, kiedy masz 23lvl, wyglądasz dobrze, masz własne mieszkanie w centrum dużego wojewódzkiego, zarabiasz fajnie jak na ten wiek i nie masz problemu ze spotkaniami przez tindera, ale masz jednocześnie schiz00idalny typ osobowości (czy może raczej schizoidalne zaburzenie osobowości). Autodiagnoza; nie wszystko się zgadza, ale summa summarum prawie na pewno autodiagnoza trafna. Do tego dochodzą flashbacki z całkowicie zniszczonego okresu dojrzewania

Nie dla Ciebie to życie, anon - spróbuj w kolejnym XDDD

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #seks #przegryw #psychologia #psychiatria #schizoid
  • 19
  • Odpowiedz
@Ivan_III: mózg jest neuroplastyczny brakuje ci aktywności w miejscu samo-obserwacji.

Chociaż nie do końca bo zdajesz sobie sprawę w jakiej sytuacji jesteś.

Mój ojciec umarł jak miałem 3 lata ostatnia trauma umarła jak miałem 35.

Da radę ale dekadę masz w plecy.
  • Odpowiedz
@shogu: Rozwinąłbyś trochę?

brakuje ci aktywności w miejscu samo-obserwacji


Skąd tak precyzyjna diagnoza po jednym wpisie?

Chociaż nie do końca


?

Da radę ale dekadę masz w plecy.


Rozwinąłbyś szczególnie tutaj?
  • Odpowiedz
@Ivan_III: siema schizoid, na tym portalu nie lubi się mentalceli, tutaj panuje kult wyglądu, także zrozumienia nie znajdziesz. I to jest najgorsze.
A co ci brakuje do pełnego combo?
Generalnie schizoid to trochę spektrum, czyli nie kwestia tego czy jestes czy nie, tylko czy jestes bardziej, czy mniej.
  • Odpowiedz
@Ivan_III: Kilkanaście lat temu robiłem test MMPI i zdiagnozowano mi schizoidalne zaburzenie osobowości, kilka lat temu terapeuta twierdził, że samo zaburzenie niekoniecznie, ale mam dosyć silne cechy schzoidalne i anankastyczne. Poniekąd jestem w podobnej sytuacji, bo też zarabiam w miarę spoko, plus mam własne mieszkanie, ale jestem już w wieku czarodzieja, a hehe spotkań w realu nie miałem żadnych.
  • Odpowiedz