Wpis z mikrobloga

@rogaty_weless:

Irreversible Damage: The Transgender Craze Seducing Our Daughters is a 2020 book by Abigail Shrier, published by Regnery Publishing, which endorses the contentious concept of rapid-onset gender dysphoria.[1][2][3] ROGD is not recognized as a medical diagnosis by any major professional institution and is not backed by credible scientific evidence.[4]


Fajna książka, taka nie poparta badaniami.
@MagicznaRuda: Mój brat jak był młody to chciał być marchewką. W tych czasach lewary zakopałyby go w ziemi myśląc, że urośnie w ten sposób. Ja nie wiem jakim trzeba być zjebem żeby potrzebować badań czy ucinanie narządów dziecku - bo coś w danym momencie mu się zdaje - jest dobrym wyborem.
@wokub:

Mój brat jak był młody to chciał być marchewką. W tych czasach lewary zakopałyby go w ziemi myśląc, że urośnie w ten sposób. Ja nie wiem jakim trzeba być zjebem żeby potrzebować badań czy ucinanie narządów dziecku - bo coś w danym momencie mu się zdaje - jest dobrym wyborem.


Zdajesz sobie sprawę że każdy zabieg jest przeprowadzany po wnikliwej analizie lekarzy i wiąże się z całym procesem decyzyjnym, a
@MagicznaRuda: zdajesz sobie sprawę ze płci nie da się zmienić ? Możesz przejść operacje korekty płci, czyli fizycznie zmienić wygląd organów. „Zmiana” płci jest teraz jak kiedyś lobotomia, doskonały i prosty sposób na radzenie sobie z zaburzeniami psychicznymi. #!$%@? z tym ze nie działa ale jakie to postępowe ze możesz wybrać swoją płeć xd
@MagicznaRuda: Sorka, ale raczej ciężko dać wiarę wnikliwym badaniom pod taką presją. Wynik jest z góry ustalony. A i kasa się zgadza.
Tak wgl. z ciekawości sprawdziłem jak mają się te wnikliwe badania do zadowolenia w przyszłości (chociaż jest to świeży temat, więc jeszcze przyjdzie poczekać na aktualne dzieciaki po tranzycji).

"On average, 97% of people who are transgender are happy with their decision to transition. Only ~3% of trans people
@wokub: wydaje mi się niestety, że samobójstwa u takich osób raczej wynikają z wielkiej nietolerancji, z którą się spotykają.

Jak ktoś chce dowiedzieć się więcej na ten temat polecam świetną książkę dziennikarza Piotra Jaconia "My, trans", na tvn24 są też jego reportaże.
Chciałabym, żeby każdy, kto nie robi nikomu krzywdy żył szczęśliwie tak jak chce. ()
@Julius_90:

zdajesz sobie sprawę ze płci nie da się zmienić ? Możesz przejść operacje korekty płci, czyli fizycznie zmienić wygląd organów. „Zmiana” płci jest teraz jak kiedyś lobotomia, doskonały i prosty sposób na radzenie sobie z zaburzeniami psychicznymi. #!$%@? z tym ze nie działa ale jakie to postępowe ze możesz wybrać swoją płeć xd


Musisz powiedzieć to tym lekarzom. Chyba nie wiedzą co robią. ( ͡° ͜ʖ ͡°
@wokub:

Sorka, ale raczej ciężko dać wiarę wnikliwym badaniom pod taką presją. Wynik jest z góry ustalony. A i kasa się zgadza.


Odważne stwierdzenie. Masz na to dowody?

Tak wgl. z ciekawości sprawdziłem jak mają się te wnikliwe badania do zadowolenia w przyszłości (chociaż jest to świeży temat, więc jeszcze przyjdzie poczekać na aktualne dzieciaki po tranzycji).

"On average, 97% of people who are transgender are happy with their decision to
@Kociepochodnie: Ale przecież już każdy machał na nich ręką, niech sobie robią co chcą. Problemem jest, że wciskają nam kit o jakichś pierdyliardach płci, popierają skrajne akcje jak drag queen show dla dzieciaków, czy też robią za przeproszeniem k z logiki. Jakieś wciskanie, że facet może rodzić dzieci. Nie, nie może, trans facet może i nie wiem czemu bez powodu gubimy ten podział. Trans-facet =/= facet. Choćbyśmy nie wiadomo jak bardzo