Wpis z mikrobloga

gdybym miał dziecko byłoby mi tak przed nim wstyd że przeze mnie musi odbębnić około 20 lat w szkole a później do pracy na 40 lat..

miałbym przed oczami ten ogrom stresu którego w tym czasie doświadczy...

czy wy dziecioroby tak nie macie ? Czy macie proste wytłumaczenie, że tak po prostu trzeba ?

#antynatalizm #dzieci #rodzice #rodzicielstwo #neet #szkola #pracbaza
  • 127
przekazałeś swoje cudowne geny i co ??

twoj kaszojad będzie walczył całe życie o zaspokojenie swoich potrzeb a później umrze.

@galek:
Jak masz depresję lub nie radzisz sobie z życiem, to NIE oznacza, ze każdy tak ma ( ͡ ͜ʖ ͡)
A generalnie do czego zmierzasz, że ludzkośc powinna wyginąc, bo życie jest głupie?
Spoko XDDDDDDDDDDDD
@galek nie, ponieważ moje dzieci wychowują się w komforcie i wiem, że dzięki mojemu ogarnięciu jestem w stanie zagwarantować im wygodne życie. Nie musza brac udziału w wyścigu szczurów.
Chłopie, wsadzenie penisa w waginę to naprawdę nie jest jakieś przesadne osiągnięcie.


@Strahl: Tak samo jak pobyt w Niemczech a jednak chełpisz się tym jakby to było osiągnięcie na miarę Nobla. Więc z czym do ludzi?
@ManiacTeam z całkiem fajnymi rzeczami, na pewno wartymi więcej niż fornikacja. Do Nobla trochę mi brakuje, ale pcham ten ludzki naukowy burdel razem z kolegami powoli do przodu, warte jest to na pewno więcej niż urodzenie kolejnego bezużytecznego niewolnika z kombinacja twojego kiepskiego genotypu i jeszcze brzydszego fenotypu. :) robię out z tej konwersacji, nudnyś, ciao.