Wpis z mikrobloga

#ukraina
Syf się na tagu widzę zrobił.

Tak, Ukraińcy mordowali Polaków na Wołyniu.
Tak, ruskie mordowali Polaków w Katyniu i przez kilkaset lat wcześniej (a potem nas jeszcze okupowali).

Ukraina nie jest obecnie naszym wrogiem bo nam nie zagraża.
Natomiast rosja nieustannie od setek lat napada na kraje ościenne, grozi im i jest naszym wrogiem.

Jako Polak mam w dupie podboje USA, Anglii, Francji i krzywdy jakie te kraje wywołały bo mi nie zagrażają.
Interesuje mnie natomiast niszczenie kacapów bo oni mi zagrażają. To jest jedyny istotny powód do wspierania Ukrainy na tą chwilę - bo gruzują rusków.
  • 80
mordowanych nie przez aparat państwowy a przez sąsiadów, jest zwyczajnie śmieszne. Szczególnie, ze rzeczeni sąsiedzi nie mają sobie nic do zarzucenia


@FrasierCrane: Zdajesz sobie sprawę, że ci sąsiedzi dawno nie żyją? Co sobie mają zarzucać ich wnukowie, według jakiej pokrętnej logiki przypisałeś im bezpośrednią odpowiedzialność za zbrodnie dziadków?
Na dodatek mówimy tutaj o ułamku całej populacji dwa pokolenia wstecz. Przecież to kompletny absurd.
Smutny swiat oszolomow, wszeeedzie zdrajcy i wrogowie wielkiej Polskiii xd


Lista wrogow:

Ukraina bo bandera

Litwa bo targowica

Lotwa bo falklandy

Szwecja bo potop

Norwegia bo wikingowie

Uk francja bo nie pomogli w 2 ws

Czesi bo kapliczka

Unia europejska bo slimak jest rybomm

Niemcy bo niemcy

Wlosi bo ukradli skode

Ameryka by zydzi i bill gejts

Hiszpania bo lewactwooo

I tak bsz konca xddd


@BayzedMan: Zapomniałeś dopisać Polaków do listy,
@Nyks_AJCross: a Ciebie ruchał że taki jesteś specjalistą od tego co robił tata?
Musisz robić takie wycieczki nie? Bez argumentów, bez faktów, od razu podczepić się pod rodziców albo inne zagrywki dziecka albo bardzo ubogiego w intelekt człowieka.