Wpis z mikrobloga

#ukraina
Syf się na tagu widzę zrobił.

Tak, Ukraińcy mordowali Polaków na Wołyniu.
Tak, ruskie mordowali Polaków w Katyniu i przez kilkaset lat wcześniej (a potem nas jeszcze okupowali).

Ukraina nie jest obecnie naszym wrogiem bo nam nie zagraża.
Natomiast rosja nieustannie od setek lat napada na kraje ościenne, grozi im i jest naszym wrogiem.

Jako Polak mam w dupie podboje USA, Anglii, Francji i krzywdy jakie te kraje wywołały bo mi nie zagrażają.
Interesuje mnie natomiast niszczenie kacapów bo oni mi zagrażają. To jest jedyny istotny powód do wspierania Ukrainy na tą chwilę - bo gruzują rusków.
  • 80
  • Odpowiedz
to ze ktoś nie zagraża.. nie znaczy że nie jest wrogiem... pseudointeligencie...


@NEGAN_: Smutny swiat oszolomow, wszeeedzie zdrajcy i wrogowie wielkiej Polskiii xd

Lista wrogow:
Ukraina bo bandera
Litwa bo targowica
Lotwa bo falklandy
Szwecja bo potop
Norwegia bo wikingowie
Uk francja bo nie pomogli w 2 ws
Czesi bo kapliczka
Unia europejska bo slimak jest rybomm
Niemcy bo niemcy
Wlosi bo ukradli skode
Ameryka by zydzi i bill gejts
Hiszpania
  • Odpowiedz
@NEGAN_: pan widze chętny do gnicia w okopie zamiast żołnierza ukraińskiego. Gdyby Ukrainia na się nie stawiala miałbyś już russka na granicy. Ktoś za ciebie odwala brudną robotę to chociaż nie memlaj.
  • Odpowiedz
@qrak01: Syf na tagu bo w wykopowej bańce pokazało się trochę ogólnopolskich nastrojów? :D
Mirko i ten tag to bardzo wąski wycinek ogółu, gdzie dominuje tylko jedyna słuszna narracja. Jakie są realne odczucia Polaków to widać szerzej na Głównej, która i tak nie jest w pełni reprezentatywna.

Tak czy inaczej Ukrainie pomagać, ale to wasze oburzenie, że ktoś śmie śmieć przypominać śmierć dziesiątków tysięcy naszych rodaków, mordowanych nie przez aparat państwowy
  • Odpowiedz
  • 1
@BayzedMan oszołomem jesteś tylko ty z Ukrainą jesteśmy na pozycji sily i należy usunąć to och machanie szabelką. Fajnie ze gruzuja Ruskich ale mogli by gruzowac i przyznać sie do rzeźni oficjalnie czego jak widać nie chcą zrobić. yaki obraz braci xD
  • Odpowiedz
@ciemnienie: tak samo sprawa na po wojnie jak reparacje od Niemiec teraz są nieosiągalne i z każdym rokiem staja się bardziej bo młodzi maja w dupie to jakie piekło ich dziadkowie stworzyli w Polsce. To że ukraincy uczą się zakłamanej historii tez nie pozmaga będą brnąc w to dalej jak u nas z papajem najlepszy czas jest właśnie teraz z pozycji siły wymuszenie aby się przyznali bo inaczej będzie ciągłe zaprzeczanie
  • Odpowiedz
Syf na tagu bo w wykopowej bańce pokazało się trochę ogólnopolskich nastrojów? :D


@FrasierCrane: dzień się dopiero zaczął a ja już przeczytałem najśmieszniejsza i najgłupsza rzecz na wykopie :D
  • Odpowiedz
@printf: sorki, ale grzebanie w historii koszem teraźniejszości i przyszłości to kiepski pomysł. Pozycji siły xd Tu trzeba dialogu i przede wszystkim edukacji a nie bicia pięścią po ryju jak obok stoi nabuzowany saszka z muchoosranska.
  • Odpowiedz
jest zwyczajnie śmieszne


@FrasierCrane: Dla mnie jest to pluciem na ofiary i tańczeniem na ich grobach. W wielu wątkach jest czas i miejsce na wspomnienie o Wołyniu, ale w większości jest to typowy whataboutism tylko po to by trollować. Jest wykop o 400 zamordowanych cywilach gdzieś pod Ługańskiem, więc musi być komentarz o tym że na Wołyniu były dokonywane brutalne morderstwa. Co to ma wspólnego? No nic
  • Odpowiedz