Wpis z mikrobloga

#jdg #biznes Jak wiadomo w jdg poręcza się osobistym majątkiem, a co w przypadku gdy ktoś mieszka z rodzicami, nie ma na siebie zapisanego nic, mieszkania samochodu? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 8
To tak samo. Gacie na dupie xD ja tak mam. Z żoną intercyza i rozdzielnosc majatkowa. Ona ma wszystko a ja mam gacie ktore nosze aktualnie na dupie xD tylko musisz mieć kogoś kto Cię za chiny ludowe nie zrobi na szaro. Ta dziewczyna na mnie kiedyś kredyty brała, żeby mi pomóc. Dziś jest moją żoną i ufam jej bezgranicznie wbrew temu co wykopkowi mizgoni pisza na innych tagach.
@robertx: @Majstar sp z o o to pokazywanie calej dupy konkurencji, klientom i rodzinie. Wiecie ile osob by sie do mnie chcialo przytulic widzac ze dobrze zarabiam? Klienci tez widzac ile obrotu, ile zysku. Niech sp*****lają. Nie bylo ich przy mnie w trudnych chwilach, w dobrych nie ma dla nich miejsca.
@Majstar komornik może Cię ścigać do śmierci( przedawnia się po 10 lat od ostatniej egzekucji ale te można ponawiać), więc albo spłacisz, albo starasz się o upadłość albo bujasz się z komornikiem np pracując na czarno a droższe rzeczy kupujesz na inne osoby