Wpis z mikrobloga

  • 0
@rrobot ale że co? Bielsko? żyje tu od urodzenia, nie traktuje tego miasta jako jakieś hipsterskie czy ultra pozerskie. Ładne miasto, malowniczo położone z potencjałem. I dość drogie.
Mimo wszystko lubię to miasto.
  • 0
@dasfinaleresultat haha, a mieszkasz tu? miasto wciąż jest ładne, mogłoby być lepiej utrzymane ale nie ma takiego dramatu jak próbujesz opisać. oczywiście są miejsca, są kamienice czy blokowiska które wołają aby wyremontować - ale pokaż mi w Polsce idealnie utrzymane miasto.
plus taki że jest malowniczo położone co dodaje mu walorów. Dramatu nie ma, mogłoby być znacznie lepiej.
@dasfinaleresultat: podkolorowałem jedynie zdjęcie. Miasto jak miasto? Nie na polskie realia. Fakt mogłoby być bardziej zadbane, szkoda że nie jest bardziej odnowione jeśli chodzi o większą część kamienic czy w stronę Białej. Ale jeśli chodzi o blokowiska to względnie ich otoczenie wygląda dość dobrze. Brakuje mi tu parku rodem z Pszczyny czy chociaż "Kapiasa" z Goczałkowic, ale trudno. Ogrody parkowe były i się zmyły, z ponad sto lat temu (bodaj dzisiejsze