Wpis z mikrobloga

jakosc drog z roku na rok spada drastycznie, bo infrastruktura stara i duza i nie nadazaja remontowac


@bruhh: jeszcze 100 lat i się zrównamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Xenony maja jedną, stala soczewke i nic nie zrobisz


prawo mówi, że masz przełożyć, bo inaczej będziesz każdego oślepiał. Są specjalne nakładki na reflektory, są różne sposoby. Tylko Pan Polak oczywiście nie będzie ich stosował, on woli jechać nielegalnie i stwarzać zagrożenie. Kiedyś inny mirek też pisał, że będzie jechał z UK do Polski samochodem, napisałem mu dokładnie to samo, że musi przestawić światła. Dostałem bloka i mój kom usunięty.

@bruhh:
Teec - > Xenony maja jedną, stala soczewke i nic nie zrobisz

prawo mówi, że masz prz...

źródło: 618ZY7JEt+L._AC_UF894,1000_QL80_

Pobierz
prawo mówi, że masz przełożyć, bo inaczej będziesz każdego oślepiał.


@Teec: to myslisz ze ten caly transport co jezdzi z europy do UK przeklada sobie non stop halogeny czy cos? prawo to jedno, rzeczywitosc to drugie. Nie zaprzeczylem, ze masz racje, bo oczywiscie masz, tutaj to nie podlega dyskusji.
Xenony maja jedną, stala soczewke i nic nie zrobisz. To samo halogeny. Starsze ledowe lampy tez maja jedna przysłone.


@bruhh: @Teec w e92 jest pstryczek w lampie żeby przełączyć je rhd/lhd

Tylko trzeba włożyć dziecko do komory silnika żeby zmieściło rękę, albo wyciągać całą lampę

Jeździłem i z tymi nalepkami i bez, w żadnym wypadku nikt nigdy mi nie zamrugał. Odcięcie i tak jest takie że lampa nie świeci w niebo,