Wpis z mikrobloga

#pis #po #konfederacja #wybory #polska

ej, konfiarze, żeby nie było, że nie mówiłem i że skończy się jak #mimowszystkoduda. ostatnio rozmyślałem sobie o wynikach wyborów i co by było gdyby konfa wykręciła z 15%, a PiS nie miał z kim zbudować rządu. no i byłem w sumie przekonany, że będzie to dla PiSu spory problem, bo konfa nie pójdzie na koalicję (tak przecież mówi choćby Mentzen w każdym z wywiadów). ale zacząłem się przysłuchiwać temu co on opowiada - i w sumie to nigdy nie padło z jego ust ODMÓWIMY PISOWI KOALICJI. na pytania o ten wątek zwykle pada jedna z odpowiedzi:

- pamiętacie co stało się z poprzednimi koalicjantami PiSu (a co to ma do rzeczy? mów Pan - tak lub nie)
- nikt się z nami nie kontaktował w sprawie koalicji (dziwne, dziwne... takie rzeczy to chyba dzieją się po wyborach?)
- nie jesteśmy zainteresowani koalicją, chcemy wprowadzać swoje pomysły (po pierwsze, chyba nikt nie jest zainteresowany koalicją i chciałby rządzić sam. po drugie, chyba nie sądzicie, że będziecie mieli więkoszość i raczej wiecie, że jedyna wasza szansa na wprowadzenie JAKIEGOKOLWIEK POMYSŁU to bycie w koalicji rządzącej?)
- PiS to nie jest partia prawicowa (no spoko, ale będzie ta koalicja czy nie? bo światopoglądowo jednak jesteście bliżej niż dalej)
- albo inna, podobna wypowiedź bez jednoznacznej odpowiedzi.

IMO typowa polityczna gra i manipulacja. po wyborach udzieli wywiadu, że przecież on nigdy nie mówił, że nie pójdą na taką koalicję. co myślicie? #polityka
  • 71
  • Odpowiedz
i w sumie to nigdy nie padło z jego ust ODMÓWIMY PISOWI KOALICJI.


@gabonczyk: A z ust Tuska padly? Bo przypominam ze byly oficjalne rozmowy koalicyjne miedzy PiS a PO xD

Albo mowil chociaz ze nie rucha psa jak gra?
To jest ten poziom fajnopolakow, to wyzsze wyksztalcenie i elityzm? xD
  • Odpowiedz
@gabonczyk: Teraz na konfiarzy plujecie, a jak będzie trzeba, to zrobicie im loda z połykiem żeby głosowali za waszym kandydatem. W pierwszej na bosaka w drugiej na Trzaskowskiego. Zapomnieliście jak wasze środowisko się upodliło podlizywaniem dla korwinowców xD
  • Odpowiedz
@Blaskun: Platforma nadal się nie nauczyła że pogardą i pluciem jadem nie osiągnie swojego celu. Ale co tam, pies ich trącał. Niech przegrają 3 raz z rzędu to może dopiero to ich nauczy xD
@gabonczyk: Prędzej Zandberg wyjdzie z opozycji i zacznie realizować pis0wski program komuny (już Lewica parę razy pomogła pis0wi przepchnąć Kodeks wyborczy czy KPO) niż Konfa wejdzie do rządu z PISem. Oczywiście będzie potem biadolić że zawiązał
  • Odpowiedz
@gabonczyk:

i w sumie to nigdy nie padło z jego ust ODMÓWIMY PISOWI KOALICJI

Tak samo jak nigdy nie padło to wobec żadnej innej partii więc również dobrze możemy stwierdzić że konfa to przybudówka po bo nie powiedzieli że tak nie jest
A teraz idź weź leki bo wpadasz w manie i sobie wymyślasz teorie spiskowe
  • Odpowiedz
  • 5
@gabonczyk: pokazali w niedzielę że nie chcą się z nikim łączyć...

@wiesiu2 dlatego jak były antyrządowe protestu w których brała udział całą opozycja to je skrytykowali i nie wzięli w nich udziału, ale jak PiS wzywał do obrony kościołów to Bosak pierwszy poleciał z przydupasami PiSu
  • Odpowiedz
@gabonczyk: myślę że konfederacja mogła by grać na prawo i na lewo by przepychać jakieś swoje postulaty, ale lewica powie ze jak wy z pisem to my z wami nie, tak więc sami wepchną konfederację w objęcia Morawieckiego bo po wyborach sądzę że kaczynski pójdzie już na emeryturę
  • Odpowiedz
, bo konfa nie pójdzie na koalicję (tak przecież mówi choćby Mentzen w każdym z wywiadów)


@gabonczyk: ty tak serio?
hahahahaha HAHAHAHAHAHA HAAAAAAHAAAAAAHAAAAAAHAAAAAAAA :DDDDDDDDDDDDDD

Ech, wy czarnobiali antysystemowcy od siedmiu boleści....
  • Odpowiedz
@gabonczyk: Konfederacja nie wejdzie w koalicję z pisem bo pis sobie powyciąga pojedynczych posłów. Każdemu da jakieś fajne stanowisko i wyjdzie go to taniej niż miałby oddawać całe ministerstwa. Jak będzie mało do większości to powyciąga ludzi z PSL/Hołownia. PSL oderwany od koryta od 8 lat to są głodni jakiejś kasiorki. A Hołowni i jego ludziom całkiem blisko do pis-u. Dumnie postawią kilka żądań, tak jak to zrobił Kukiz, i się
  • Odpowiedz
@gabonczyk: Jak wejdzie konfederosja to będziesz mieć wprowadzone bykowe, przymusowe ćwiczenia wojskowe, rząd ci powie że się nie możesz rozwieść z alkoholiczką czy alkoholikiem oraz będą gnębić gejów, lesbijki i młode kobiety.
  • Odpowiedz
@Bloodhorn kazda ich wypowiedz to polityczne samobójstwo a jednak to gowno wciąż pływa po powierzchni, siła incelstwa wybacza wszystko, pójście za reke z pisem tez wybaczy jak bedzie trzeba „bo gospodarka” xD
  • Odpowiedz
W pierwszej na Bosaka w drugiej na Dude xD


@Njal: to są już twoje urojenia, które od kilku lat tutaj produkujesz. Nie zagłosowałem ani na Bosaka, ani na Dudę, a poza jakimiś tępymi jednostkami nawet na wykopie takiego postulatu nie widziałem. Najwięcej o tym pisały (cóż za zdziwienie) Neuropki, które próbowały znaleźć kolejny powód swojej porażki wyborczej i kozła ofiarnego.

Na profilach społecznościowych działaczy mniejszości rosyjskiej dla zmylenia przeciwnika nazywanymi "Konfederatami"
  • Odpowiedz
@jadepobiegac: i po co do mnie piszesz takimi bzdurami? "Bo gospodarka" nie no lepiej ciagle wszedzie i przy kazdym temacie plakac "bo aborcja". W koncu jest ona najwazniejszym tematem wszechswiata.

@SarahC a pozniej na warszawe najedzie armia nafuranych yeti i beda tanczyc makarene.
  • Odpowiedz