Wpis z mikrobloga

Spaceruje sobie po centrum miasta, a jakaś babka do mnie podchodzi i pyta czy jeżdżę na rowerze.
Opowiadam, że czasem tak ale dalej nie wiem, co to za sonda.
Ona to, że świetnie, bo właśnie spadł jej łańuch i czy go naprawie.
Ja na to, że nie bardzo, bo sobie całe ręce #!$%@?.
Ona oburzona, że wielki ze mnie facet, który boi się rąk ubrudzić. :)))

Mogłem się spytać czy mi dupe podetrze, wielka mi matka polka, co się brzydzi obsranego tylka.

#logikarozowychkobiet #bekazpodludzi #rowery #zalesie #podludzie #rozowepaski #heheszki
  • 43
@30062018: Fake, słaba ta pasta. Każdy nieupośledzony facet by pomógł, czy to młoda kobieta by pytała, czy też stara. Też was te wszystkie przemiany pokiereszowały mentalnie. Co będzie następne? #!$%@?ć mamie w kły, niech tam cicho siedzi? #!$%@?ć koleżance w pracy, a może jej głośno puścić pierda w nos? Super, naprawdę, poziom gnoju z domieszką szlamu bagiennego.
@mike-78 to ironia z twojej strony, prawda? bo już zacząłem pisać, jak nie "nieupośledzonym" trzeba być, żeby ze zwykłej odmowy założenia lańcucha przejść do bicia matki, koleżanki i pierdzenia w twarz. dopiero później mnie olśniło, że to chyba sarkazm xD
@Iliilllillilillili: No widzisz, w normalnych warunkach XX wieku to tak by to należało odebrać. Ale dzisiaj w XXI wieku sporo się pozmieniało. I ja ciebie doskonale rozumiem. Ale teraz na ulicy nie spotyka się już normalnego przechodnia, tylko kolesia z kamerą gopro, influencera, jutubera, tiktokera i w ogóle artystę, a najlepiej jeszcze wojownika o męską, lub też żeńską prze-wolność. Ja nie wiem, czy to jest sarkazm. Chyba raczej nie, skoro tyle