Wpis z mikrobloga

I co będziesz robił w tych innych miastach? Siedział na bezrobociu, bo niestety dobrze płatne pracą są głównie w miastach wojewódzkich.


@Gigamesh: mówisz jakby wyborca lewicy robił co innego poza siedzeniem na bezrobociu i lataniem na parady przygłupów.
Drugie, to to że są masowo skupowane przez duże fundusze inwestycyjne, często zagraniczne lub Polacy zadłużają się na 30 lat kupując M3, bo są zakładnikami wysokich cen.


@wonsz4954: to jest mit, takich mieszkań to jest mały % sprzedaży podczas gdy dzięki #!$%@? prawu ludzie boją się wynajmować i 2 miliony mieszkań stoi pustych a budują kolejne nowe.
@placus27: zoriganizuje się busy pracownicze (stare jelcze), które w ścisku o 5 rano będą przywozić tych biedaków i o 23 odwozić na wioche. Bus będzie stawał o 4:30, ale podjeżdżał dopiero o 4:59 żeby biedacy wymarzli.
@MrBeast tak swoją drogą to ze świętych cen metrów, które jedynie powinny być składnikiem do statystyk zrobiono jakieś kuriozum wyliczenia i porównywania cen totalnie nie przystających do siebie nieruchomości. Dochodzi w umowach deweloperskich też do absurdów typu dopłata ze strony kupującego, bo powierzchnia po obmiarze geodezyjnym wyszła pół metra większa. Odnoszę wrażenie, że mając do wyboru na jednym osiedlu mieszkanie z fajnym rozkładem i widokiem kontra jakieś nieustawne gówno z oknami na
@Frygus96: typie, ale jest różnica w mieszkaniu na Wilanowie czy Ursynowie w okolicy Lasu Kabackiego w fajnym apartamencie, albo domu, a mieszkaniu w ścisłym Śródmieściu. Swoją drogą to ty się zesrałeś na rzadko, a przy okazji wyszły z ciebie niezłe małomiasteczkowe kompleksy. Ale jeśli jesteś sojakiem, hipsterem czy dziadkiem to przepraszam, nie chciałem urazić.
@MrBeast warszawa jest zajebista nawet w porównaniu do innych stolic Europy żyje się tutaj lepiej nic dziwnego że coraz więcej osób sobie rości prawo aby mieszkać w centrum tak jakby to w jakiś sposób miało niby być możliwe że pół Polski mieszka w centrum Wawy wszyscy za pół darmo albo za darmo i jeszcze każdy ma przynajmniej 3 pokoje w ramach walki z patodeweloperka. sam śpiewak nie widzi sprzeczności w tym o
Ja sobie nie wyobrażam spędzenia całej młodości w dziurze bez żadnych perspektyw.


@janeeyrie: Dziura bez perspektyw xD
Zamieniłem miasto 600 tys na miasto 50 tys i najlepsza decyzja w moim życiu.
I czego ma mi brakować? Że z łuku mogę strzelać w jednym miejscu zamiast trzech? Że sushi zjem w dwóch miejscach zamiast 15? Nie ma totalnie nic za czym bym tęsknił.
Takz pracuje głównie zdalnie, ale choćbym miał stąd dojeżdżać