Wpis z mikrobloga

#modameska #ubierajsiezwykopem #pytanie

Ktoś mógłby polecić dobrej jakości jeansy/koszule/koszulki? Najlepiej ogólnie ciuchy. Zrzuciło mi się kolejne kg i zbliża mi się kompletna wymiana szafy. Bez sensu przepłacać ale chciałbym aby wraz z ceną szła jakość, logo mnie nie interesuje. Koszulki ze 150-200 zł each, jeansy z 300 zł, koszule z 200-250 zł. Pytam o ceny regularne, pewnie i tak będę szukać czegoś na promce. Z tego co poczytałem w internecie warto zerknąć na Tommiego, Lacoste czy Hugo Boss/Ralph Lauren. Interesuje mnie też dostępność w jakiś galeriach czy zalando.
  • 15
@astapaa: poluj na Zalando Lounge, ja przeglądając sobie codziennie rano przy kawie ciuchy wymieniłem w zeszłym i tym miesiącu praktycznie całą garderobę, też po schudnięciu. Chyba dzisiaj trwa event z Ralph Lauren, a Hilfiger i Boss też są notorycznie w różnych kampaniach.
@astapaa:

Z tego co poczytałem w internecie warto zerknąć na Tommiego, Lacoste czy Hugo Boss/Ralph Lauren. Interesuje mnie też dostępność w jakiś galeriach czy zalando.

Czy warto? Ja ogólnie mam taki problem z ciuchami takich firm, że w naszym kraju ludzie bardzo często wręcz nagminnie dalej kupują to nie dla tego, że dana rzecz im się podoba a dla tego, że jest tam modne logo które ludzie u nas kojarzą z
@murmurlrl: To jest akurat prawda szczera, ogólnie ten House wydaje mi się naprawdę być takim giga niedocenionym sklepem w Polsce. Zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę to ile rzeczy bywa tam na licencjach różnych, zróżnicowanie ich oferty to, że tam masz faktyczne wyprzedaże gdzie t-shirt lub czapka z 50-60 zł potrafi kosztować 10-20 zł. Najlepszy pasek od spodni który miałem i mam dalej w życiu kupiłem tam na farta totalnego podczas jakiejś
  • 1
@Anekito: Miałem pare koszulek i bluz, w moim przypadku wszystkie były kiepskie. Choć wzory mają niecodziennie. Słyszałem dużo dobrego o nich, może trafiłem źle ale się zniechęciłem trochę
  • 0
@Cztero0404: Dzięki za odpowiedź, ale 30 mi puka na zegarze, raczej nie chcę chodzić w hophopowych ciuchach. Tym bardziej, że bardziej wolę się przerzucić na jakieś polówki, koszulki, koszule, trochę bardziej eleganckie i bardziej casualowe wydanie :D Miałem sporo koszulek z Pull&Bear (mega ciekawe wzory z anime mają), jakoś koszulek jest dobra, grube są i nie rozciągają się, ale nadruk są po prostu kiepskie. Ot raczej szukam zwykłych basiców z ewentualnym
@astapaa: Ziomek, ale obecnie ''hip-hopowe'' ciuchy to też w dużej części basici właśnie takie jak spodnie niżej, inaczej bym tego nie proponował nawet bo też 24 lata już mam. Poza tym to, że masz 30 dychy to wiesz ''dorosłego wyglądu'' nie ma jedynego słusznego. PULL&Bear nigdy nic nie miałem kiedyś chciałem t-shirt z Whitney Houston, ale już rozmiarów nie było. Reserved ma za to na przykład te basici strasznie cienkie i
Cztero0404 - @astapaa: Ziomek, ale obecnie ''hip-hopowe'' ciuchy to też w dużej częśc...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2023-06-19_205611_www.smokestoryshop.pl

Pobierz
@astapaa: miałem ogromny problem z koszulkami, przeszedłem przez wszystkie popularne sieciówki, później zacząłem celować w droższe typu tommy, we wszystkich ten sam problem - widoczne wentyle. W końcu trafiłem na te koszulki z linka. I już mam problem z głowy myśle że na całe życie. Wentyli brak, krój slim fit taki jaki powinien być czyli opina łapy, chowa ewentualny brzuszek, długość również odpowiednia.
Jednym słowem polecam.
https://allegro.pl/oferta/malfini-exclusive-153-elegancka-koszulka-meska-m-8551950083

Mają też jakieś tańsze
  • 0
@Cztero0404: Easy, nie chciałem wrzucać wszystkiego do jednego worka, gdy ja się interesowałem tym to były głównie szerokie w opór spodnie a wolałbym coś bardziej dopasowanego. Na pewno w takim razie sprawdzę coś. Kojarzysz jakieś sklepy oprócz selected shop albo ataf? To mi na szybko przychodzi do głowy.
@astapaa: Ataf jeśli dobrze pamiętam chyba był w Radomiu i go Kękę kiedyś reklamował. Unhuman, Urban City, Odziejsie, membranarapgra (tak wiem zajebistą nazwę mają). Też sprawdź taki sklep jak kaes bo to jest taki sportowy który jest w centrach handlowych, ale sprzedają czasami tam też jakieś rzeczy tego typu. Jeśli chodzi o takie zwykłe sieciówki to może Jack&Jones sobie obczaj też
@astapaa marki okołodeskorolkowe robią spoko ciuchy - Vans ma fajne koszule, t-shirty, jakieś letnie kurtki, Nervous z kolei ma spoko chinosy, miałem dwie pary i bardzo sobie chwalę. Basicowe tshirty polecam z Helikona, zwłaszcza jak jesteś #mirkokoksy bo mają fajne kroje.
Jak masz więcej sosu to Patagonia. Ciuchy naprawdę dobrej jakości, zwłaszcza odzież techniczna.
No i zawsze jest nieśmiertelny, robolski Carhartt i to w zasadzie będzie chyba najlepszy wybór na Twoje potrzeby.