Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Tak oglądając ten filmik z rzygania #suchodolski to aż przypomina mi się mój stary.

Stary był alkoholikiem przez co zaliczył dwukrotnie odsiadkę. Po drugiej odsiadce przestał pić ale też z racji swojego wieku i tego co tam chyba doświadczył dał sobie totalnie spokój z alkoholem i nawet jak był częstowany to stanowczo odmawiał. Po wyjściu przestał o siebie dbać i jego tryb żywieniowy przez ostatnie 5 lat składał się z napojów gazowanych i kiełbasy. Rzadko kiedy co innego zjadał. Jak nie było tych dwóch rzeczy to potrafił nic nie jeść. No i tak jakoś tydzień przed swoją śmiercią zaczął krwawić ale z odbytu. Po jakiś 2 dniach od trafienia do szpitala, zmarł. Sekcja wykazała perforację żołądka jako główną przyczynę śmierci.

Po jego śmierci mi było trochę go żal, że tak właśnie skończył, chociaż z racji tego, że jak był pijany to potrafił szaleć po ulicy i zaczepiać ludzi to bardziej obstawiałem, że prędzej dostanie w mordę od kogoś albo go auto walnie i będzie leżał w rowie. Gdyby może bardziej zajął się rodziną a nie kolegami od kieliszka i mnie wychował lepiej to pewnie bym mu pomoc udzielił dużo wcześniej i żyłby o te pare lat dłużej.

#patologia #smierc #kononowicz #patostreamy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
@mirko_anonim: przykra ta historia, ale wierzę że mimo takich wspomnień dobrze sobie radzisz :) Ja pochodzę z małego miasta i było tam od zawsze przyzwolenie na chlanie, bo taka polska mentalność. Potem wiele osób się kończyło. Nawet matka mojej koleżanki w bardzo młodym wieku. Nie warto w to iść i warto walczyć o siebie, ale też nie zawsze ma ci kto podać rękę.
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP):

@mirko_anonim: przykra ta historia, ale wierzę że mimo takich wspomnień dobrze sobie radzisz :)


@beuntrue: Owszem, widząc co z człowiekiem robi alkohol to staram się trzymać daleko od alkoholu, chociaż tak 2-3 w roku coś wypiję okazjonalnie.

Niestety ale straszy brat poszedł w ślady ojca i kroczy podobną drogą przez co już ma dużo na pieńku z prawem po alkoholu.

@mirko_anonim: no mój ojciec też za kołnierz nie wylewał, jak byłam mała to zawsze mówiłam, że zostanę zakonnicą, żeby nie mieć męża, który będzie pił :D Ale jednak zawsze o dom dbał jak umiał no i na starość już nie pije tak jak kiedyś. U niego to wynikało z cienkiej psychy, delikatny człowiek. Finalnie u mnie się nie skończyło obrzydzeniem do alko, lubię się napić, ale under control. A co do
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP):

@mirko_anonim: no mój ojciec też za kołnierz nie wylewał, jak byłam mała to zawsze mówiłam, że zostanę zakonnicą, żeby nie mieć męża, który będzie pił :D


@beuntrue: To ja z kolei za małego wbiłem sobie do głowy, że się nie ożenię i nie będę miał dzieci aby właśnie nie być takim ewentualnie ojcem. Dzisiaj mam inne spojrzenie na to już i czasami mnie to boli,