Wpis z mikrobloga

A.... 25 Okolice Krakowa

Zgłoszenie 7193b318d10ed486 z dnia 2023-06-20 17:07:38

Imię: A....
Wiek: 25
Miejscowość: Okolice Krakowa

Kim jestem?
Szara myszka, domatorka, która ceni spokój i ciszę. Przez większość czasu wolnego lubię zanurzać się w świecie filmów i seriali, oddawać się czytaniu pasjonujących książek oraz tworzeniu. Zawodowo zajmuję się bezpieczeństwem infrastruktury informatycznej.
Czy jest to dobry pomysł napisać tutaj? Wydaje mi się to lepszą opcją niż tradycyjne aplikacje randkowe typu tinder. Szukam szczerej i lojalnej osoby, która doceni moje spokojne podejście do życia i będzie gotowa cieszyć się wspólnymi chwilami. :)

Wygląd
Mam 164 cm wzrostu, długowłosa szatynka z niebieskimi oczami.

Zainteresowania
Poza pracą, która niestety pochłania mi ostatnio dużo czasu, uwielbiam zanurzać się w różnych aktywnościach. Rękodzieło to jedno z moich ulubionych zajęć, które pozwala mi wykorzystać swoją kreatywność i tworzyć piękne rzeczy. Gry komputerowe stanowią dla mnie świetny sposób na relaks i rozrywkę. Lubię wcielać się w różne wirtualne światy i odkrywać ich tajemnice. Książki i filmy są dla mnie źródłem inspiracji i przyjemności. Wchodzenie w inny świat, poznawanie nowych historii i towarzyszenie bohaterom w ich przygodach sprawia mi ogromną radość. Czy to literatura fantastyczna, kryminały czy filmy z różnych gatunków - zawsze staram się znaleźć coś ciekawego do przeczytania lub obejrzenia. Czasami lubię także wyruszyć na wycieczki samochodowe po okolicy, bez konkretnego celu. To idealny sposób na oderwanie się od codzienności i odkrywanie nowych miejsc czy ukrytych perełek. W ten sposób mogę cieszyć się wolnością i niezależnością, delektując się pięknem otaczającego świata

Czego oczekuję?
Oczekuję partnera, z którym będę mogła znaleźć prawdziwe szczęście i radość, czego niestety brakuje mi w moim życiu. Pragnę, abyśmy wzajemnie się wspierali i kochali. Chciałabym, abyśmy byli dla siebie oparciem zarówno w dobrych, jak i trudnych momentach. Budowanie zaufania jest dla mnie niezwykle ważne, ponieważ pragnę mieć pewność, że mogę na swojego partnera zawsze liczyć - niestety dotychczas tego nie doświadczyłam.
Kiedy napotkamy trudności i doświadczymy kłótni, ważne jest, abyśmy potrafili dochodzić do porozumienia.
Pragnę znaleźć partnera, który będzie gotów inwestować w naszą relację, tworząc solidną więź i spędzając czas razem. Chciałabym, aby nasza miłość była pełna szacunku, zrozumienia i wsparcia. Razem możemy tworzyć piękne chwile, dzielić radość oraz przezwyciężać trudności, dając sobie nawzajem siłę i motywację.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Moje wyobrażenie idealnego dnia z drugą połówką składa się z kilku pięknych chwil spędzonych razem. Zaczynamy od wspólnego gotowania, gdzie przygotowujemy pyszne danie, dzieląc się rolami i śmiechem. To moment, w którym możemy się zbliżyć, rozmawiać i cieszyć się wspólnym tworzeniem.
Następnie przechodzimy do wspólnego oglądania czegoś, co nas interesuje - może to być ulubiony film, serial, lub nawet odkrywanie nowych produkcji. Wspólne komentarze, emocje i intymna atmosfera sprawiają, że ten czas jest jeszcze bardziej wyjątkowy.
Po chwili relaksu, wyruszamy na wspólną wycieczkę, gdzie możemy odkrywać nowe miejsca, cieszyć się przyrodą i odnaleźć spokój. To moment, w którym możemy być razem, delektować się pięknem otaczającego nas świata i tworzyć niezapomniane wspomnienia.
Na koniec dnia, udajemy się na romantyczny spacer, trzymając się za ręce, rozmawiając i słuchając nawzajem. To czas, kiedy możemy w pełni skupić się na sobie, cieszyć się obecnością drugiej osoby i pogłębiać naszą więź.
Wyobrażam sobie, że taki dzień byłby idealnym odzwierciedleniem naszej relacji - pełen miłości, współpracy, radości i odkrywania. Chciałabym, abyśmy razem tworzyli takie niezapomniane chwile i cieszyli się bliskością i harmonią.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub myślę, że tak ale nie chciałabym wielkiej imprezy. Wole dłuższy i lepszy miesiąc domowy.
Dzieci? Na ten moment nie. Chciałabym, aby móc dzieciom zapewnić kochający i dobry dom aniżeli "jakoś to będzie".
Alkohol okazjonalnie. Za papierosami nie przepadam. Używki nie.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonyokolicekrakowa #mirabelkaszukamirka
  • 23
  • Odpowiedz