Wpis z mikrobloga

Lewactwo i #neuropa czynią rzecz niezwykle potrzebną. Właśnie zalewają cały Wykop za pomocą swoich botów i skryptów, a przy okazji także Twitter, informacjami, że Konfederacja:
- nie chce zlikwidować wszystkich podatków
- nie chce przestać wypłacać emerytur
- wyjście z UE dopiero jak tego będą chcieli Polacy

Czyli coś co Konfederacja mówi od lat, a co kłamliwie manipulowano "bo przecież pisali że nie chco podatków to wszystko zlikwidujo!!! I na Unie narzekali to wyjdo na pewno!!!". I mogli się Konfederaci tłumaczyć, mówić, apelować. Nic. Aż do czasu debaty z Petru.

Także lewaku: prosimy o więcej xDDD

#bekazlewactwa #konfederacja #korwin #4konserwy #polityka #ekonomia
wojtas_mks - Lewactwo i #neuropa czynią rzecz niezwykle potrzebną. Właśnie zalewają c...

źródło: 000HAZ8LLSB4O3FV-C461-F4

Pobierz
  • 49
Zmiana od 6 w trolowni?


@missioncritical: Chyba w twojej.

Wiesz, że nazwanie kogoś lewakiem nie zmieni tego co powiedział Mentzen?


@missioncritical: Nie ma potrzeby by zmieniać słowa ekonomicznego geniusza, za to należy idiotów poprawnie sytuować na scenie politycznej.

Byście to kurła wzięli na klatę, to tłumaczycie


@missioncritical: Ja nic nie tłumaczę, bo wiem, że i tak nie zrozumiesz. Demaskuję tylko twoje kłamstwa by innych nie wprowadzały w błąd.
pit miał być 0% a już jest 12%. jak to się stało?


@sylben: 4 lata temu Konfederacja balansowała na granicy progu, więc mogła sobie pozwolić na idealistyczny program, bo i tak nie było szans na wprowadzenie go w życie.

Teraz mają ponad 10% i szanse na uczestnictwo w koalicji rządowej, więc ich program musi być bardziej pragmatyczny i możliwy do zrealizowania.
Ale damage control, przecież Mentzen niczego takiego nie powiedział.


@lewoprawo: w tej debacie nie powiedział ale wypowiadał się na ten temat wiele razy przy innych okazjach i właśnie takie było jego zdanie.
A czym miałby zajmować się ZUS według Konfederacji?


@kiszczak: Dotrzymaniem słowa i zawartej umowy z obywatelami którzy wpłacili tam choćby złotówkę. Czyli przy dobrych wiatrach jego likwidacja potrwa z jedno pokolenie.

pit miał być 0% a już jest 12%. jak to się stało?


@sylben: Tak, że cała klasa polityczna (z PiS i PO na czele) zaciągnęła takie zobowiązania i uchwaliła tyle szkodliwych ustaw, że jeszcze długo poczekamy na 0%.

Poza
nawet jak konfederacja zdobedzie te 11% glosow to w kolejnych wyborach skoncza jak kukiz 15 albo w pisie albo poza progiem bo konfederacja nie rozumie jakich wyborcow maja


@Pawel993: No przecież w 2019 też mieli natychmiast się rozpaść i dać posłów PiSowi.

Efekt taki że do PiS przeszli posłowie z list PSL, KO i Lewicy xDDD
@wojtas_mks Przeczytałem. Zaczęliśmy od

Kiedy Konfederacja mówiła o likwidacji ZUS?


Doszliśmy do:

jego likwidacja potrwa z jedno pokolenie


Ja się tylko zastanawiam czy Ty czytasz co sam wypisujesz, skoro pod jednym wpisem Twoja narracja tak potrafi się zmienić.