Wpis z mikrobloga

#chwalesie

Od lutego chodzę regularnie na #silownia. Chciałem znaleźć sobie jakieś zajęcie, ale nie miałem motywacji. Na początku brałem 30 kg na klatę.

Wczoraj po raz pierwszy zrobiłem serię 8 x 70 kg i jestem z siebie mega zadowolony. Chodzę 3-4 razy w tygodniu. Jeszcze muszę poćwiczyć technikę i bardziej pilnować diety, ale to od września, jak już wrócę z wakacji.
  • 86
  • 6
@0suchy0: Chciałbym zdecydowanie sylwetkę poprawić, na razie mam ogólno rozwojówkę zarzuconą, więc staram się ćwiczyć każdą partię, włącznie z nogami. Mam dwóch kolegów, którzy mi pokazali co i jak, a teraz już sam czasami latam, jak oni nie mogą przyjść.

@teehror Też liczę, że bliżej końca roku będę już 100 ciskał, ale się nie podpalam. Nawet jak będzie 85-90 kg, to i tak będę mega usatysfakcjonowany. Grunt, to nie stracić motywacji
  • 2
@przegro_pisarz: Szczerze? Nie trzymam jakoś mocno diety. Staram się jeść regularnie i bardziej skupiam się na produktach wysokobiałkowych. Zawsze mam zapas Skyra w lodówce, staram się jeść dużo jajek, ryb - makreli i tuńczyka. Koledzy mi podpowiedzieli, żebym na każdy kilogram masy ciała zjadał dziennie 1,5-1,8 grama białka i tego staram się trzymać. Nie zawsze mi się to uda, ale nie mam za bardzo czasu, aby to dokładnie wszystko liczyć.

Dziołcha
  • 0
Jaki wzrost i masa ciala


@AhoCorasick: 180 cm/80kg. Chciałbym zejść do 73-75 kg, bo troszkę ulany jestem, szczególnie w rejonach brzucha(ale i tak jest mega progres pod tym względem od końca lutego), ale to muszę się wybrać do jakiegoś trenera personalnego, który rzeczywiście fachowo mi powie, co powinienem zacząć robić.
@vulfpeck: A ile ważysz?
Ja też zacząłem robić klatę w lutym i właśnie pykła stówa na 1 rep. A najlepsza seria to 80x9.

Ale ja jestem dużym 100kg misiem. I wcześniej 2 miesiące ćwiczyłem już łapy i overhead pressy na ramiona więc miałem dużą przewagę.