Wpis z mikrobloga

@Jah00: hahaha jaki fikoł xD przecież ubezpieczenie auta jest obowiązkowe, a mowa tu o bonie od konfy bez ubezpieczenia. Jeśli nie byłoby obowiązku ubezpieczenia to po pierwsze - w #!$%@? dziadów w gratach by się nie ubezpieczało, a później jak w ciebie #!$%@? to musiałbyś się z nim ganiać po sądach i ściągać z niego latami należność. Ale lepiej o tym nie wspomnieć, kuce nie mają aut i prawa jazdy, bo
ahh zawsze się znajdzie kuc dotknięty nawet gdyby wielkimi było napisane ŻART


@Pleb12: Nie chodzi o żart. Chodzi o to, że pod przykrywką żartu kryje się dezinformacja społeczeństwa. A ja nie lubię dezinformacji. Przerabialmiśmy ją już w Covidzie.

dostajesz całkę po cenie strupów i trzeba się z nimi sądzić, a co?


@barnej-flinston: Naprawa sądownictwa także jest w programie Konfederacji.

Wyobraź sobie że własnie taką dostaniesz pierwsza wycenę


@Leniek: Nie
  • 6
Jeszcze raz. Nie chodzi o żarty, tylko o dezinformację. Dezinformujesz opinię publiczną o tym co Konfederacja proponuje w zakresie ochrony zdrowia.


@Jah00: ja #!$%@?, nie wierzę xD Przecież z daleka widać że to mem, a ty mi piszesz że sieję dezinformację xD Otóż nie sądzę, żeby znalazł się lekarz, który zostawi pacjenta niezszytego na stole, obojętnie czy jest ubezpieczony czy nie. A wiesz ile Korwin i jego kumple puścili fejków? Korwin