Wpis z mikrobloga

Gdyby ludzie srali tak, jak parkują:
- Sram na chodniku, bo miasto nie zapewniło szaletów
- No musiałem nasrać na tym trawniku, bo do szaletu jest daleko, przecież nie będę chodził taki kawał
- Nie będę srać w szalecie, bo trzeba za nie płacić, a ja już płacę podatki, kiedy kupuję papier toaletowy
- Wiem, że tu nie wolno srać, ale tylko szybko małego klocka postawię
- Od 20 lat wszyscy tu srają. Co, nagle przeszkadza?
- No co wam gówno przeszkadza, przecież da się przejść
- Co, zazdrościsz, że mnie stać i się najadłem, a teraz mam czym srać?

#pasta #bekazpodludzi #motoryzacja #parkowanie #heheszki #ruchdrogowy #samochody
  • 62
z nogami które nie pozwalają przejść 200m z samochodu do celu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@archi999: ale wiesz, że ludzie którzy jeżdżą samochodami to nie tylko jazda w jedno miejsce i prywatnie?
Jakbyś miał np przejść te 200m, ale 40x w ciągu dnia, tracąc kilka minut przy każdym razie. np 3 minuty. to już w ciągu całego dnia tracisz 2h i o tyle np jesteś później w
Jakbyś miał np przejść te 200m, ale 40x w ciągu dnia, tracąc kilka minut przy każdym razie. np 3 minuty. to już w ciągu całego dnia tracisz 2h i o tyle np jesteś później w domu. i robi się nie 200m a 8km do przejścia do samochodu ;)


@r5678: Ale nikogo to nie interesuje że się śpieszysz, nie usprawiedliwia cię to do stawania na trawniku, chodniku czy do blokowania innych samochodów.
@L3gion: to o której zaczniejsz pracę nie ma znaczenia.. widze że nawet z podstawami jest problem aby zrozumieć...
Ludzi, którzy pracują też nie interesuje, że jakiemuś dzbanowi który musi leczyc kompleksy to przeszkadza¯\(ツ)/¯
widze że nawet z podstawami jest problem aby zrozumieć...


@r5678: No chyba ty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak pracuję tylko na nocki i żyję w tym trybie to nie oznacza że wolno mi w środku nocy prowadzić calla na pełny regulator.

Ludzi którzy pracują też interesuje że komuś to przeszkadza¯\(ツ)/¯


Zacznie ich to interesować gdy Policja wypisze mandacik / odholuje wozidełko za stanie w nieodpowiednim miejscu.

jak
Jakbyś miał np przejść te 200m, ale 40x w ciągu dnia, tracąc kilka minut przy każdym razie. np 3 minuty. to już w ciągu całego dnia tracisz 2h i o tyle np jesteś później w domu. i robi się nie 200m a 8km do przejścia do samochodu ;)


@r5678: tak mnie to poruszyło, że aż dodałem ilustrację zasmuconego kota grającego na skrzypcach. Wpisujcie miasta za tych biednych ludzi! [*]
Precypitat - >Jakbyś miał np przejść te 200m, ale 40x w ciągu dnia, tracąc kilka minu...

źródło: 1455035321_nubahx_fb_plus

Pobierz
@Lohengrin: trzeba zaktualizować, bo pojawiły się nowe argumenty:

- może byś się zainteresował jak w innych krajach srają, a nie że sram pod siebie na ulicy?
- ale wiesz, że ludzie którzy srają to nie robią tego raz dziennie? gdybyś miał srakę i tak 40x w ciągu dnia, to gdybyś miał chodzić do kibla, za każdym razem 3 minuty, to w ciągu całego dnia tracisz 2h i o tyle np jesteś