Wpis z mikrobloga

Praca zdalna to rak naszych czasów xD. Ludzie wstawali rano, ubierali się ładnie, wychodzili do biura. Widzieli się z ludźmi - z niektórymi można było pogadać wypić kawę, a tych których nie lubili to po prostu tolerowali. Uczyło to obcowania z ludźmi. Obecnie jak jest spotkanie na teams z ludźmi rano, to pewnie siedzą w piżamach, przed śniadaniem, nie umyci xD. I taki wielki pan #programista15k nie przyjdzie nigdy do biura BO PRACUJE Z DOMU, MAM DAILY O 9:00 A BUDZIK NA 8:59 CZAISZ!! Przed 2020 było coś takiego jak home office, ale to raczej było 1 dzień w miesiącu w nagordę jak ktoś się sprawdzał, a jakby ktoś powiedział że chce mieć 100% ho to by go wszyscy wyśmiali xD Dopóki będzie 100% ho to nie będzie w pracy normalnie, change my mind.
#pracbaza #korposwiat #przemysleniazdupy #homeoffice
  • 204
  • Odpowiedz
@duszan_z_kapitana_dupy: od 7 lat pracuję zdalnie 100%, ofc do biura moge sobie jechać jak chcę. Nie wspomne, że jest coś tez takiego jak zadaniowy tryb pracy i nawet nie musze siedziec 8h przy kompie od 9-17 tylko kiedy mi odpowiada. Nie trace tez na dojazdy 2h dziennie, moge ten czas wykorzystac na co chce, czaisz.... wyciagnij kij z dupska i daj zyc ludziom tak jak chca.
  • Odpowiedz
, ale to raczej było 1 dzień w miesiącu w nagordę


@duszan_z_kapitana_dupy: jak się #!$%@? to w nagrode powinenes dostać wypowiedzonko mordo xD Na HO wazne ze tematy są spinane na czas. Kwestia higeny w twoim obsranym gownem mieszkaniu/pokoju to jest twoja kwestia i nikogo interesuje to co masz na sobie bo masz yebac na korpo, rozumiesz?
  • Odpowiedz
@duszan_z_kapitana_dupy: Praca zdalna nie jest rakiem, można tylko współczuć ludziom, którzy pracując od 6 rano muszą wstawać o 4, żeby wyrobić się na autobus, skończą pracę o 14 a w domu będą dopiero o 15:30. To jest rak, a nie praca zdalna, kto chce i może powinien robić na zdalnej, bo jego 8 godzinny dzień pracy zmienia się w 10-11 godzin wliczając dojazdy. Super 8 godzinny dzień pracy, który realnie pochłania
  • Odpowiedz
@duszan_z_kapitana_dupy: Sorki, nie miałem tego gdzie zapisać, nie kasujcie mi tego
Drożdżówki z truskawkami
Składniki na ok. 16 sztuk:

Ciasto drożdżowe:

250 ml mleka, lekko ciepłego 70 g cukru 20 g świeżych drożdży (lub 7 g drożdży instant*) 1 jajko (rozmiar M), temperatura pokojowa 500 g mąki pszennej 60 g masła, temperatura pokojowa szczypta soli skórka starta z pomarańczy lub cytryny (opcjonalnie)

Nadzienie:

ok. 550 g świeżych truskawek

Kruszonka:

80 g
  • Odpowiedz
@duszan_z_kapitana_dupy: praca z domu ujawnia, kto się #!$%@?, a kto rzeczywiście robi bez nadzoru nad głową. Do tego pokazuje też, że firmy mogą prosperować bez biura na 15k pracowników, tym samym zmniejszając koszty prowadzenia biznesu. Jeśli ktoś uważa, że najlepsza praca to praca w biurze, bo można pójść i pogadać, to powinien zastanowić się, po co pracuje - by wykonywać obowiązki, czy żeby sobie plotkować w godzinach pracy?
  • Odpowiedz