Wpis z mikrobloga

Czy może mi to ktoś wytłumaczyć?

Dlaczego sporo zadbanych, chodzących na siłownię i wyrzeźbionych facetów za partnerki ma kobiety z dużą nadwagą? Kulturysta z mojego miasta, ma wiele sukcesów w tym co robi, a za żonę ma typową przeciętną kobietę przy kości.

Ostatnio spotkałem znajomego z siłowni z jego dziewczyną. Chłop wyrzeźbiony, mięśnie fajne nabite, a dziewczyna spora nadwaga. Udo miala 2x takie jak jego.
Drugi przykład, kolejny znajomy, który jest wyrzeźbiony, a za żonę ma kobietę o wyglądzie bańki wstańki......

Teraz wakacje i wiele dzieciarni na siłownię chodzi i widok chudego chłopaka 14-17 lat z dziewczyną 2-3x taką jak on, to norma.

Czasami spotykam też pary, gdzie zadbana i szczupła dziewczyna za partnera ma zniewieściałego faceta o aparycji nastolatka, tego też nie rozumiem. Przynajmniej takie pary w porównaniu do tych co opisałem, są bardzo rzadko spotykane.

Ludzie tak nisko siebie cenią? Nie chcą być sami? czy o co chodzi? Przecież to godności trzeba nie mieć.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #silownia #mikrokoksy
  • 93
bo może się kochają?

Sprzedam Ci tajemną wiedzę.Twój gust i preferencje,nie są jedynymi na świecie.Mam nadzieje że pomogłam ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@pilot1123: @Xnobodyx: Raczej mają zaniżoną samooconę i myślą, że u ładniejszej osoby nie mają szans. Oczywiście, że ktoś ma preferencje grubszej partnerki, ale nie wmawiajcie, że tak ma większość.

Bait 2/10 postaraj sie bardziej

No chyba ze otagujesz #przegryw tam siedza ludzie ktorzy lykna
pokora, łeb w dół i biorą byle co, bo ogromna presja ze strony rodziny


@brunetroll089: zgadzam się.

bo maja brzydkie twarze

Pozdrawiam


Wołabym mieć brzydką twarz i super ciało niż na odwrót, ale może ciebie kręcą dziewczyny z ładną twarzą o BMI +- 30 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lubią walenie, tyle. Ciebie i mnie na widok wieloryba odrzuca, ich kręci. Nie mam nic do tego, bo walenie
Ja #!$%@? opie xD Czego ty nie rozumiesz? Ładniejszej osoby czyli jakieś? Wiesz co to jest subiektywna opinia?


@Xnobodyx: Ty mi nie wmówisz, że większość zadbanych facetów, ma fetysz grubych kobiet xd Pięknie się odkleiłeś. Skoro by tak było, to większość sportowców by było też ze spaślakami.

Nie wiem czy kogoś masz, ale po wpisach widzę, że też masz rózwoą z nadwagą i napisz oczywiście, że taką chciałeś xd
Typie a moje obserwacje sa calkowicie inne. Takie pary ktore opisujesz to jest mniej niz 1 na 10. Za to widze kilka razy wiecej gdzie zadbana laska jest ze znacznie mniej atrakcyjnym od siebie typkiem np ulany knur z niezla laska.


@pieczony_szczur_z_ogniska: to, że sporo jest związków, gdzie atrakcyjniejsza kobieta ma mniej przystojnego partnera, to fakt, ale faktem jest też to, co napisałem. Zresztą o atrakcyjnej kobiecie z mało atrakcyjnym facetem