Wpis z mikrobloga

Czy może mi to ktoś wytłumaczyć?

Dlaczego sporo zadbanych, chodzących na siłownię i wyrzeźbionych facetów za partnerki ma kobiety z dużą nadwagą? Kulturysta z mojego miasta, ma wiele sukcesów w tym co robi, a za żonę ma typową przeciętną kobietę przy kości.

Ostatnio spotkałem znajomego z siłowni z jego dziewczyną. Chłop wyrzeźbiony, mięśnie fajne nabite, a dziewczyna spora nadwaga. Udo miala 2x takie jak jego.
Drugi przykład, kolejny znajomy, który jest wyrzeźbiony, a za żonę ma kobietę o wyglądzie bańki wstańki......

Teraz wakacje i wiele dzieciarni na siłownię chodzi i widok chudego chłopaka 14-17 lat z dziewczyną 2-3x taką jak on, to norma.

Czasami spotykam też pary, gdzie zadbana i szczupła dziewczyna za partnera ma zniewieściałego faceta o aparycji nastolatka, tego też nie rozumiem. Przynajmniej takie pary w porównaniu do tych co opisałem, są bardzo rzadko spotykane.

Ludzie tak nisko siebie cenią? Nie chcą być sami? czy o co chodzi? Przecież to godności trzeba nie mieć.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #silownia #mikrokoksy
  • 93
@technojezus: jakbys chodzil na fizyke i poznal tajemnice magnetyzmu to bys wiedzial ze biegun ujemny i dodatni sie przyciagaja. Dlatego mowi sie ze przeciwienstwa sie przyciagaja. Faceci chca przytyc a laski schudnac dlatego razem chodza na silke.
@technojezus: fajny ostatnio podcast słuchałem amerykańskiego naukowca że Stanforda. Otóż dzięki genetyce i wychowaniu tworzy nam się przez lata pewien model widzenia świata. Pewne rzeczy nabierają dla nas znaczenia, inne są mniej ważne a o istnieniu jeszcze innych nawet nie wiemy. Przez całe życie podejmujemy decyzję na podstawie tego modelu który sobie stworzyliśmy. I teraz wielkie tadam: inni ludzie mają inne modele świata, oni nie patrzą na świat naszymi oczami i
chyba jak ktoś jest wysporotwany, to szuka takiej samej partnerki, ewentualnie szczupłej. Bycie szczupłym to nie tylko #!$%@? na siłowni.


@technojezus: no właśnie tutaj popełniasz błąd logiczny. Przenosisz swoje doświadczenia/preferencje na innych. Nie każdy szczupły szuka szczupłego partnera, albo może inaczej - nie dla każdego sylwetka jest na tyle istotna, żeby od razu odrzucać taką osobę jako potencjalnego partnera. Dzisiaj wiemy, że otyłość zwiększa ryzyko różnych chorób i nie jest oznaką
@technojezus:
- Na początku mogła być zadbana, a potem się zapuściła, bo twój koksik nie potrafi prowadzić relacji.
- Małżeństwo, dziecko i wspólne zobowiązania zmieniają priorytery.
- Siłką nadrobisz tylko trochę, a ten "nastolatek" może mieć w genach bycie przystojniakiem, chociaż na razie wygląda chłopięco. Część lasek leci na takich, a nie na typ siłownianego troglodyty z dziarą.
Dlaczego sporo zadbanych, chodzących na siłownię i wyrzeźbionych facetów za partnerki ma kobiety z dużą nadwagą?


@technojezus: Bo większość kobiet ma 0 aktywności fizycznej, więc jakbyś patrzył tylko na figurę to nie masz wyboru za bardzo.
@technojezus: to chyba tylko u kolegi na silowni takie "nierowne" pary. Chodze od 2 lat na silke min 2 razt w tyg i zawsze jak chlop wysportowany i jest z kobieta na silowni to ona tez niczego sobie zgrabna babeczka a nie locha na 3 m obwodu
@sssstyk: u mnie więcej jest par, gdzie facet jest zadbany, a dziewczyna nie. Dużo też par wśród młodych, gdzie chłopaczek wygląda jak chucherko chude jak patyk, a dziewczyna jest wysportowana