Wpis z mikrobloga

Też was to wkurza w #pracbaza? Jest godzina 15:55, proszę (nazwijmy ją) panią Anię o zrobienie czegoś co zajęłoby jej max 15 minut. A ona że spada do domu i zrobi to jutro. Nóż się w kieszeni otwiera. Ja przychodzę do pracy na 7 coś podłubać w serwerze, bo wtedy nie ma obłożenia, i od 16 do 17. Najlepsze że taka Ania przychodzi do pracy koło 8:05, nawet 8:10 ale 15:59 już jej nie ma... #bekazpodludzi #korposwiat #logikarozowychpaskow
  • 62
@duszan_z_kapitana_dupy: to chyba raczej problem jest z tobą. Praca jest mało istotna, nie poświęca się wolnego czasu na pracę jeśli ci za nią bonusowo nie zapłacą. Zamiast ją krytykować zobacz jak powinno się do pracy podchodzić i weź z niej przykład.
@duszan_z_kapitana_dupy: wiem, co czujesz.
Mnie najbardziej wkurza młody co zaczyna o 8 to o 8 jest na hali przy maszynie, powinno się o 7.30 być, posprawdzać wszystko, przygotować materiały itp.
Jeszcze przebrać się trzeba, siku żeby potem nie chodzić, papieros jakiś czy coś i w sumie dobrze by było jakby młody był na 7.
Ale nie przeglądasz mu. Kiedyś to byli pracownicy, szanowali firmę, szefa, kierownika i innych, a te młode
@ZnajomyTwojejZony: Przynajmniej jestem doceniany przez szefa: zawsze mi dziękuje i mówi, że na takich jak ja można polegać, a jak będą jakieś dodatkowe środki to może i pomyśli się o premii (może na święta coś będzie w tym roku, bo ostatnio była albo pandemia, albo wojna, albo inflacja i się nie udawało). A taki młody to może co najwyżej powąchać dodatkowe pieniądze, ha ha. Ale to trzeba się postarać, a nie