Wpis z mikrobloga

Kiedyś założyłem dla beki linkedina, zacząłem pisać dla jaj z rekruterkami i się z jedną dla jaj umówiłem, boże jak kisnęliśmy z niej w zespole. Nawet debilce oczekiwania finansowe wysłałem, CV, list motywacyjny i takie tam. Zaprosiła mnie na rozmowę z HR, potem dla beki na techniczną i poszedłem do ich firmy.
Dla jaj się umówiliśmy na podpisanie umowy, potem dla beki dałem wypowiedzenie u siebie i dla śmiechu podpisałem umowę z nimi xD
Janusz myśli że to tak na serio, bk z niego XD

#programowanie #programista15k #pracait #pracbaza #heheszki #pdk #pasta
  • 7
  • Odpowiedz
  • 280
@OskarDw trochę za szybko skończyłeś, powinno być jeszcze, że pracujesz tam już killa lat, dwa razy dostałeś awans, a oni nie wiedzą, że to wszystko dla jaj

ale plusik leci, bo widać napracowanko
  • Odpowiedz
@OskarDw: moja obecna praca - umówiłem się z rekruterką tylko dlatego że była 9/10 i miałem ochotę ją zobaczyć na żywo, nie miałem zamiaru zmieniać pracy. Pracuję tam już dosyć długo i nigdy nie byłem tak zadowolony z pracy.
  • Odpowiedz
@OskarDw: ty się śmiej, ale ja mam taką sytuację, że mnie zwolnili bo redukcja zatrudnienia... i dostałem na LinkedIn ofertę od naszego najbardziej upierdliwego klienta który nas ciągle maglowal, np. bo któraś cyfra po przecinku różniła się w kolejnych prezentacjach xDDDD aż "dla beki" chciałoby się aplikować
  • Odpowiedz