Wpis z mikrobloga

W kontekście ostatnich maili ze skrzynki dworczyka, uwiarygadniania się konfederatów, "tonowania ataków na pis" i żenujących klęskach w debatach memcena przypominam, że konfederacja to najgorszy rak wśród partii politycznych.
Zamordyści, ekonomiczni analfabeci, kłamcy, fanatycy religijni i kacapy.

To taki pis, tylko w dużo gorszej wersji. Dla stołków wejdą z pisem w koalicję przy pierwszej możliwości.
Już teraz na listy wyborcze wkręcili żonę bosaka, brata memcena i zięcia korwina. Nikt nie chce być pokrzywdzony ;)

Każdy, kto głosuje na tę zbieraninę miernot, ma iloczyn zamiast ilorazu inteligencji.
Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.

#bekazkonfederacji #konfederacja #bekazpodludzi #bekazprawakow #polityka
konrad_bolec - W kontekście ostatnich maili ze skrzynki dworczyka, uwiarygadniania si...

źródło: temp_file3979147549149259924

Pobierz
  • 60
@Njal: Nie wiem, mam do wyboru religijnych fanatyków albo globalistów, którzy razem z UE zaserwują nam brak gotówki, systemy kontroli społecznej, limity na mięso, brak samochodów, ograniczoną możliwość podróży na wakacje, drogi prąd oraz przypisane limity śladu węglowego do karty, a nasze dzieci nie będą miały tak dobrego i dostatniego życia jakie my mamy dzisiaj, jeszcze bezczelnie mówią, że to wszystko jest dla naszego dobra.

Przyznasz mi rację, że jedna i
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@artur-hemingway: Mi nie przeszkadza, że to fanatycy religijni, o ile nie posuną się do wprowadzania czegoś na wzór szariatu (a tak daleko to raczej nie zajdzie). Mi przeszkadzają w zasadzie tylko dwie rzeczy:

1. Rusofilia. Bo Rosja jest największym zagrożeniem dla naszego narodu, dla kraju i całej zachodniej cywilizacji. Nie chcę homo sovieticus w Polsce, brzydzę się kacapskimi "wartościami", a Putler to dla mnie gnida. Korwin jest skompromitowanym, obrzydliwym dziadem.

2.
@Njal: Brak gotówki - to już obiecano jeszcze przed pandemią, kilka dni temu wrzuciłem już posta ze zdjęciem z Silesii, które sam zrobiłem, znajdziesz to zobaczysz o co chodzi.

Kontrola społeczna - UE postuluje uniemożliwienie wysyłania sobie szyfrowanych wiadomości, we Francji już przyklepano podczas protestów ustawę, która pozwala policji mieć dostęp do twojej kamerki w telefonie, jak i mikrofonu, ba, zastrzeżono sobie też dostęp do kamerki w telewizorze, tłumacząc to walką