Wpis z mikrobloga

Jak mnie wku#wiaja rowerzyści jeżdżący po ulicy jak jest ścieżka obok.
"Hur dur ku#wa mojom kolarko to nie bede po kostce jezdzil bo mi sie zniszczy i nie bede mugl zapier#alac 50 na godzinę a przy tym se jeszcze powku#wiam kierowców"

Ostatnio na spotted mojej rodzinnej miejscowości ktoś wrzucił wpis gdzie oburzony rowerzysta się pluł, bo jakiś kierowca strąbil tego dzbana jadącego droga zamiast po ścieżce.
A 3 dni później wypadek śmiertelny, bo kolejny dzban z synem jechali drogą, a mlody się wyje*al na rowerze pod samochód. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wiem, że te ścieżki z kostki sa chu*owe, sama nimi czasami jeżdżę, ale zawsze lepsze to niż wbijanie sie na asfalt pod rozpędzone auta.
Że niektórzy kierowcy jeżdżą jak debile też wiem ( ͡º ͜ʖ͡º)
No, ale nie wytłumaczysz rowerowym ekspertom, chociaż może ten wypadek przemówi niektórym do rozsądku.

#rower #wypadek #polska #gorzkiezale #kolarstwo
Eve_l - Jak mnie wku#wiaja rowerzyści jeżdżący po ulicy jak jest ścieżka obok.
"Hur d...

źródło: temp_file2652241767341166786

Pobierz
  • 7
dlatego jak jest nierówna droga jeżdżę autem po chodniku


@panArchitekt: czasem wystarczy, że trzeba poczekać minutę i już chodnik staje się atrakcyjny. A to dosłownie pierwszy Stop Cham, który odpaliłem, nawet nie musiałem specjalnie szukać XD
Próby budowania narracji "kierowcy tacy wspaniali, ale co ci pedalarze #!$%@?ą, to ja nawet nie" jest z góry skazany na porażkę.
kuraku - >dlatego jak jest nierówna droga jeżdżę autem po chodniku

@panArchitekt: cz...