Wpis z mikrobloga

@drzewko94: pewnie zwyczajny clickbait, córce dałem swojego starego iphona chyba model 6 albo 7 i bardzo dobrze działa, sam używałem go do czasu gdy żona kupiła mi nowego iphona na urodziny.

Tak jeszcze co do iphonów to patrząc na to jak trzymają wartość, to w sumie są to tanie smartfony, bo jakieś tam samsungi czy huaweje już po roku ich wartość leci na łeb, a iphona po roku sprzedasz niewiele taniej
Ne wszystko co nowe musi być dobre, czasami stare rzeczy wystarczają, a nawet są lepsze od nowych. No chyba, ze kupuje się dla cyferek
Nie ku*wa, 1,5 roczny telefon który kosztował ponad 5k nadaje się tylko do wyj*bania


@drzewko94: błąd, 1.5 roczny iphone nadaje się tylko do #!$%@?, za to 4 letni flagowiec samsunga jeszcze sobie radzi


@GeDox: po #!$%@? tak zaklamujecie rzeczywistosc? mam ten model, sprawuje sie swietnie i jestem pewny ze to sie nie zmieni jeszcze przez 2-3 lata minimum
@SpasticInk nie drażni cię brak historii połączeń w iPhone, gdy wejdziesz do dowolnego zapisanego kontaktu? Owszem można podejrzeć listę ostatnich połączeń ale ona chyba jest ograniczona do iluś wpisów (?). Gdybym w kołchozie często rozmawiał przez telefon służbowy olałbym iPhone. ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@OneNightInTokyo: mnie wiele rzeczy w iPhone wkurza. Brak raportów SMS, brak możliwości szybkiego wyłączenia WIFI/BT, wiele absurdów w ustawieniach (np. nie można zlikwidować