Wpis z mikrobloga

Mireczki, czy takie ryby jak szczupaki czy sandacze występują z grubsza na całej długości wisły? W jakich miejscach najlepiej ich szukać?
W przerwach od klasycznego feedera próbuję też trochę spinningu ale jak na razie bez żadnych efektów (poza kilkoma straconymi gumami xD) a chciałbym w końcu poczuć, jak wygląda branie w tej metodzie.
Jeśli ktoś jest z okolic #tczew #gdansk #trojmiasto to załączam screena, na jakim odcinku łowię, może ktoś coś podpowie. Tutaj też link do mapek
#wedkarstwo
GdzieJestBanan - Mireczki, czy takie ryby jak szczupaki czy sandacze występują z grub...

źródło: Zrzut ekranu 2023-07-23 222805

Pobierz
  • 7
@JOUKI: Czyli coś tam pływa.
Ogólnie to w miejscach, gdzie zasiadam to bardzo często jakieś większe ryby się rzucają - czy to w nurcie, czy między główkami, ale dać się złapać nie chcą xD
Może czas zainwestować w lepsze gumy i inne przynęty, bo na początek kupiłem sobie jakieś chińkie i kilka od Jaxona, co by nie było żal jak się zerwą xD
@pazdzo: No właśnie mam wrażenie, że te ryby, które tak sobie skaczą, to mogą być bolenie, ale je podobno bardzo ciężko upolować
A jak mowa o Giemlicach to właśnie w tych okolicach najczęściej siedzę, może troszkę w górę rzeki, na wysokości Palczewa
@pazdzo: Da się w tych Giemlicach jakoś sensownie autem podjechać? Ja przeważnie przejeżdżam sobie przez wał w Ptasznikach i jestem praktycznie nad wodą, większość główek ma fajne miejsca na zostawienie auta.