Wpis z mikrobloga

@kodecss: cholera wie jaki jest scope. Jak chodzi tylko o znajomość Linuxa i Windows to może być w tym podstawowa umiejętność używania linuxa tj. podstawowe komendy bashowe. W takim wypadku nie musisz się raczej nic uczyć. Po drugim ekstremum mogą być rzeczy typowo linuxowe, które przydają się przy bardziej zaawansowanym kodowaniu jak architektura linuxa, jakie są syscalle, jak są rozwinięte niektóre mechanizmy jak procesy, pamięć, syscalle
@kodecss: zainstaluj sobie jakieś distro typu debian 12, pobaw się, a potem Archa jak masz wolne popołudnie, to dość pouczające :)
w sumie to zależy czego z tego linuxa będą chcieli, najpewniej jakieś przydatne komendy typowo wykorzystywane w pracy admina czy coś
  • 1
@wykopek985: O nic, byłem umówiony na rozmowę na 9 i nikt nie odbierał, czekałem do 11 i sobie odpuściłem.
Po 14 zadzwoniła baba, że byliśmy umówieni na rozmowę i proszę połączyć się na zoom.

Ani przepraszam, ani dziękuje.

Więc powiedziałem jej, że nie jestem już zainteresowany tą pracą bo już pracuje w takiej gdzie nie szanują mojego czasu to dlaczego miałbym pracować w drugiej takiej samej.