Wpis z mikrobloga

@Nanuno: Stygmatyzujcie dalej osoby, które zmagają się z zaburzeniami psychicznymi.

Wiecie ile obecnie nastolatków ma depresje i inne zaburzenia psychiczne i nie ma kto im pomóc? Wiecie ile mężczyzn popełnia samobójstwo, bo boi się pójść do psychiatry czy na terapie? Wiecie ile osób jest traktowanych jak gorszy sort w pracy, tylko dlatego, że leczą się na depresję?

Gratulacje
typowe metody neuropy dlatego ich miejsce jest na czarno.


@Nanuno: te "typowe metody neuropy" to mordo jest podejscie kuców z wykopu gdzie każdy mniej wygodny koment jest usuwany.

Chcesz dowodów? W tym to głównie @L3stko i @skizo przodowali od zawsze, wiec nie rób kolejnego fikołka.

Nawet dzisiaj już tylko jeden prawak zdążył mnie wrzucić na czarno bym nie mógł się więcej wypowiedzieć w jego wpisie:
https://wykop.pl/wpis/72165693/oj-nie-moglbym-pojsc-do-polityki-brat-mentzena-rez#255138515
@Kryspin013: Jednak wyżej dobrze napisał, że nie muszą mieć nakazy. Z tego oświadczenia można wywnioskować, że jedynie zabezpieczenie telefony było nielegalne a nie pozostałych rzeczy.


@Jimmmy: czekaj bo próbuję się połapać w tym co tutaj robisz. Pytałeś co zrobili nielegalnego więc ci wysłałem co zrobili nielegalnego.

Cała ta sprawa z policją śmierdzi, ich tłumaczenia, zmienianie wersji wydarzeń i powodu konieczności interwencji oraz cięcia nagrań pod tezę.

Jeśli sąd uznał, że
@Kryspin013 To nie są mniej wygodne komentarze, tylko gówniarzeria wypisująca pierdy pod plusy, które nie mają pokrycia w rzeczywistości, przez co zasypują wpis idiotycznymi komentarzami.


@Nanuno: ok, z tym się zgodzę - jeśli to jest powód usuwania komentarzy. Wtedy masz rację, że możesz to nazywać standardami neuropy.

Natomiast co do standardów k0nfiarzy to ci usuwają masowo niewygodne komenty, a mam screeny gdzie kuce usuwały komenty, które orały cały ich wpis w