Wpis z mikrobloga

Połowa wątku usunieta przez opa, to ta słynna prawacka wolnosc slowa o ktora walczycie? xD
Sąd uznał ze dzialania policjantów nielegalne, ale pan granatnik odpalony w biurze wyszedł dzien pozniej i powiedział że przeciez dobrze było, a ze to kobieta i do tego lewaczka (bo popiera mozliwosc aborcji) to już pies pisu jest najwiekszym autorytetem w sprawie i on glosi jedyna prawde xD
@Kryspin013 Ale ziomek, ja nie jestem konfiarzem, ani kucem, a ty ciągle fikołki robisz i próbujesz obrucić kota ogonem.


@Nanuno: masz rację, pomyliłem się. Patrząc na twoje komenty to bardziej wyglądasz na pisowca XD

https://wykop.pl/wpis/69840405/bekazpisu-heheszki-xd#247970957

To by też wyjaśniało czemu tak bronisz samowolki policjantów xd
Kryspin013 - >@Kryspin013 Ale ziomek, ja nie jestem konfiarzem, ani kucem, a ty ciągl...

źródło: Screenshot 2023-07-26 at 10-54-05 #bekazpisu #heheszki XD (@Coffesue)

Pobierz
via Android
  • 2
@Kryspin013 Po prostu nie jestem odklejonym od bazy lemingiem, który mówi tylko populistyczne pierdy. Przekop mierzei był jak najbardziej słuszna decyzją i bardzo dobrze, że powstał. Aczkolwiek to nie jest temat, o którym tu rozmawiamy.

Widzę masz mocno przećpany łeb lewicowa propaganda, więc nie wiem czy jest sens dalej dyskutować.
@Kryspin013 Po prostu nie jestem odklejonym od bazy lemingiem, który mówi tylko populistyczne pierdy. Przekop mierzei był jak najbardziej słuszna decyzją i bardzo dobrze, że powstał. Aczkolwiek to nie jest temat, o którym tu rozmawiamy.


@Nanuno: to już ci przyznałem. Wydajesz się być raczej odklejonym pisowcem. Przykład mierzei wkleiłem tu tylko po to bo pokazać innym co się dzieje jak ktoś pyta o konkrety gdy bronisz kolejnego pisowskiego szwindlu.

Btw, dalej
@Kryspin013 Co do twojego pierdu z nakazem to znalazłem screena z TVNu i ich wysryw analogiczny do twojego. Ale przecież ty nie oglądasz telewizji XD nie masz nawet telewizora XD przecież to zupełny przypadek XD A w tej bajce były smoki?


@Nanuno: masz czas szukać screeny, nasrać komentarzami a nie masz czasu odpowiedzieć na mój koment z linkiem na którym oparłem swój argument? Seems legit xD

Czekam na odp na mój