Wpis z mikrobloga

Dziewczyna ma #iphone 13 pro, bateria sprawia jej problemy. Dla przykładu dzisiaj przez noc (7h snu), z wyłączonym wifi, danymi i bluetooth tel wpierdzielił baterię tak że zeszło z 60% do 16%.

Zastosowałem prawie wszystkie sugestie o których mówili w tym wideo, nic to nie dało:

https://youtu.be/TjwmaAqS7IA

Dzisiaj do południa pojawił się update do ios 16.6, wątpię aby coś pomógł.

Korzysta z telefonu tak jak typowa różowa, whatsapp business oraz whastapp, messenger, facebook, instagram, google maps, google chrome.

Ja twierdzę że przeglądarka chrome nie jest najlepsza i chce ją przekonać do zainstalowania brave ale jakoś nie dociera

Jakieś pomysły?

#apple #telefony
  • 10
@misiek735: Przeglądarka nie ma nic tu do rzeczy. Ja mam 14 Plusa, na noc z włączonym Wi-Fi, danymi, odpalonymi w tle wszystkimi aplikacjami w tym Chrome, wygaszam telefon i kładę się spać, rano może o 1-2% spadnie, ale nie więcej. Coś z telefonem ma nie tak.
  • 0
@dsomgi00 to że coś jest nie tak to ja wiem, tylko jak sprawdzić co? Bo w androidzie statystyki baterii są wystarczająco rozbudowane a w iphone przez noc nic nie pobiera baterii a jednak leci jak szalona. Jakieś logi można pobrać żeby je przeanalizować?
@misiek735: albo coś jest odpalone w tle i zżera baterię, albo bateria zepsuta i trzeba oddać na gwarancji. Trzeciej opcji za bardzo nie widzę. W ustawieniach baterii w telefonie widać, które apki najwięcej korzystają z baterii i które dziają przy wyłączonym ekranie. Może faktycznie coś w którejś zakładce w przeglądarce jest odpalone? Spróbuj pozamykać wszystkie aplikacje i zrestartować telefon i sprawdź, czy dalej się tak dzieje. Jak dalej bateria znika w
  • 0
@pekak @zaye93 @dsomgi00 @Cozzie przed pójściem spać wyłączyłem wifi i bluetooth, wywaliłem wszystkie aplikacje z ramu i uruchomiłem tel ponownie.
Zeszły 4 procenty baterii, biorąc pod uwagę to że w chwili obecnej wynajmuje airbnb na poziomie -1, czyli lekko w podziemiach, i ja jak i różowa mamy max 3 kreski zasięgu to wydaje mi się że nie jest źle.
Pytanie tylko co zżera zawsze baterię jak działa w tle... czeka mnie mozolne