Wpis z mikrobloga

#sny #reinkarnacja #duchy @Smokk

Na wstępie napisze że jak miałem już ten sen miałem za sobą już przerobionych dosyć dużo wiedzy spirytystycznej - duchowej. Dużo też w tym pomogły informacje o tzw. systemie przekonań. Bo tutaj tą wiedzę wykorzystałem zdaje się do odprowadzenia ale po kolei
Miałem taką nieprzyjemną sytuację w rodzinie dziadka od strony ojca. Mianowicie ten dziadek miał brata który mieszkał razem z moją prababką(czyli jego matką) kobieta wiadomo w podeszłym wieku chora niedołężna. I tam była taka nieprzyjemna sytuacja że prawdopodobnie ten jej syn brat mojego dziadka bił tą matkę nawet później mój dziadek pytał się mojego ojca czyli swego syna czy go wsadzić do więzienie że jej "pomógł" umrzeć... W sumie z tego co pamiętam to ta sprawa została chyba zamieciona pod dywan... No dobra ale lata mijają i się umiera... wreszcie przyszedł czas i na tego stryja... Po jakimś czasie mi się śni...co ciekawe kompletnie nie pamiętam co mi tam chciał przekazać itd. tylko wiedziałem że to on... na drugi dzień znowu mi się śni....potem trzeci dzień i znowu.... OOoo nie ???????????????? myślę sobie coś on mi się tutaj za często zaczyna śnić...Wiadomo już byłem bardzo głęboko w wiedzy spirytualnej nie tylko dzięki kanałom na youtube ???? o tej tematyce ale też i wielu książek Więc sobie pomyślałem że zapewne wujek ma problem z przejściem na tamtą stronę... zaczęło coś mi mówić że zapewne system przekonań o tzw "piekle" którym straszy się ludzi nie pozwala mu na odejście do światła. aa tym bardziej że stryj jak wyżej napisałem miał "coś za uszami" - po prostu zapewne bał się tzw piekła... Co zrobiłem ...otóż zamknąłem oczy i zwizualizowałem sobie rozmowę z nim i mówię do niego słuchaj to co ciebie uczyli że jest piekło niebo to bzdury istnieje reinkarnacja i jeśli swoją matkę skrzywdziłeś będziesz mógł to naprawić w następnym życiu odejdź do światła" - od tamtej pory sny automatycznie się urwały. Myślę że wujek mnie posłuchał ????
  • 68
@Rade86B myślę że masz coś z głową. Myślałeś o nim to ci się śnił. Zrobiłeś z nim porządek w swojej głowie to przestałeś o nim myśleć. Wystarczy przestac o czymś myśleć uznać ze to nie ma znaczenia. Dziwne ze ja mszę nie dałeś.
@paw1470: Księża niech #!$%@?ą z tą swoją koncepcją wiary bo jest nielogczna i nie daje odpowidzi na pytania np. dlaczego dziecko rodzi się chore albo jego rodzice są patologiczni itd. Można tutaj tego wymieniać bezliku a reinkarnacja wszystko doskonale tłumaczy.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rade86B: jak wszystko tlumaczy? To ze jak za poprzedniego zycia uczynilem za duzo dobra to w nastepnym zyciu dostane patologicznych rodzicow zeby wyrosnac na bandyte, a jak za duzo zla to dostane downa zeby nie byc w stanie wiecej nabroic?
@Mortimer_Gothic: Złodziej po śmierci ogląda to co zrobił z perspektywy okradzionego zaczyna sobie zdawać sprawę ale w 50% do pełni zrozumienia tej sytuacji jest mu potrzebne takie samo doświadczenie które komuś zadał inaczej nie wejdzie wyżej w poziomie świadomości (wszyscy tutaj jesteśmy po to aby poziom tej świadomości wzrastał) a więc rodzi się ponownie i może w tym życiu już nie kradnie ale za to sam doświadczy tego co zadał innym
@Rade86B masz poważne problemy z głową. Za dużo filmów. Za miesiąc koniec wakacji a tobie już odwala. Skończysz podstawówkę to może zrozumiesz jakie głupoty piszesz. Nie zamierzam tłumaczyć bo to nie ma sensu.

Mam kolegę na wózku elektrycznym. Nie pytałem co mu jest. Co złego zrobił w poprzednim życiu. Nie mogę powiedzieć o nim niczego złego. Miałem znajomego bogatej rodziny nie mogłem powiedzieć o nim niczego dobrego. Czym zasłużył na bogactwo. A
@Rade86B tak. A zdrowy rozsądek to kolejne. Jako dziecko miałem podobne pomysły do twoich. Babcia mi kościelne bajki opowiadała i też było tam pełno historii o tym jak komuś coś się śniło i dał na mszę. Jako dziecko wierzyłem. Potem zrosumialem jakie to głupie. Wtedy skończyły się głupie sny po oglądaniu filmów z egzorcyzmami. Za kilka lat może pojawi się inteligencja i zakończysz etap wiary w bajki. A nawet jeżeli istnieje jakaś
@Rade86B nie chce mi się tłumaczyć wszystkiego. Zamiast szukać tekstów potwierdzających twoje teorie szukaj argunentiw które je obalają. Będziesz się mniej mylił. Miałem tłumaczyć ale przecież wszystko jest w internecie. Szkoda mojego czasu. Może za kilka lat sam zrozumiesz
@Rade86B przeczytaj jakieś argumenty przeciw i spróbuj im zaprzeczyć używając logicznych argumentów. Coś potwierdzalnego naukowo. Twoje myślenie ma wiele łuk ale jest twoje i nie przekonam cię że jest złe. Musisz to sam zrozumieć. Do tego trzeba czasu. Zapamietaj co napisalem. Może w przyszłości uznasz że miałem rację.
@Smokk zjedz pomidora w plasterkach i zwróć całego. Zobaczę to uwierzę. Powodzenia. Tylko pamiętaj że Toma być ten sam pomidor. Możesz też zrobić generator darmowej energii z magnesów i świecy samochodowej. Udowodnij ze działa.

Są rzeczy niemożliwe. Są też mało prawdopodobne. Kiedyś wierzyłem w bajki o duchach. Wierzyłem w kościelne głupoty. To było dawno. Jak miałem 18 lat to już bez problemów wyjaśniałem wszystkke głupie bajki naukowymi faktami. Możesz nadal wierzyć. Może