Aktywne Wpisy

Lekarz_7k +111
Najgorsze jest to, że teraz nikt mi nie uwierzy że serio 300h w pracy siedze, tylko każdy będzie myślał że to oszustwo jest. Wystarczy, że mam 6-7 dyżurów w miesiącu.
Co w takiej sytuacji może zrobić zwykły lekarz, który normalnie pracuje i nie robi żadnych wałków i nie zarabia setek tysięcy? Jestem obecnie stawiany na równi z takimi Dawidkami i traktowany jak najgorsze ścierwo i pasożyt, którego najlepiej zabić
#konowal100k
Co w takiej sytuacji może zrobić zwykły lekarz, który normalnie pracuje i nie robi żadnych wałków i nie zarabia setek tysięcy? Jestem obecnie stawiany na równi z takimi Dawidkami i traktowany jak najgorsze ścierwo i pasożyt, którego najlepiej zabić
#konowal100k

lubie-sernik +143
W moim budynku pracuje taka laska z krótkimi włosami co się bardzo do mnie uśmiecha. Inne też się czasem uśmiechną ale ta wyjątkowo bardzo się uśmiecha.
W każdym razie dziś się jej bardziej przyjrzałem i wydaje mi się, że to jest jednak chłop.
Ta #tajlandia to jedna wielka pułapka.
Na
W każdym razie dziś się jej bardziej przyjrzałem i wydaje mi się, że to jest jednak chłop.
Ta #tajlandia to jedna wielka pułapka.
Na




Dostaje na fejsie zaproszenie od jakieś dziewczyny której nie znam. Wszedłem na profil, wygląda legitnie, we wspólnych znajomych moja eks ale dziewczyny kompletnie nie kojarzę. Pomyślałem, że pewnie przypadkiem kliknęła ale mam tak słabą pamięć do ludzi, że wysłałem wiadomość: "hej, przypomnisz mi skąd sie znamy?". Kilka minut później dostaje odpowiedz: "nie znamy się i nie poznamy".
Godzinę później dzwoni do mnie koją eks i pyta się, czemu wypisuje do jej koleżanek. Odpowiadam, że wysłała mi zaproszenie i po prostu spytałem skąd się znamy. Opowiedziałem historie, wyslalem screenshota, zrozumiała i temat się skończył.
Kilka godzin później dzowni do mnie moja dziewczyna i zapłakanym głosem pyta się mnie, czemu podrywam jakieś dziewczyny na fejsie. Ta idiotka napisała do mojej obecnej dziewczyny taką wiadomość: "hej, chce ci tylko dać znać, że twój chłopak pisze do mnie dziwne wiadomości, weź z nim pogadaj bo chyba szuka romansu na boku".
Dziewczyny, co jest z wami k... nie tak?
#zalesie #zwiazki
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
@mirko_anonim: tak się robi dramaty. Baby napędzają emocje, atencja i dramaty. Walić prądem.
Mam nadzieję że wytłumaczyłes swojej jaka jest sytuacja?