Wpis z mikrobloga

Proszę Państwa, wysoki sądzie, to jest doktór mencelele xd

Profesor medycyny na uniwersytecie chłopskiego rozumu xd

"Mieliśmy przez wieki tą medycynę uniwersytecką i taką medycynę ludową, wydaje mi się, że ta ludowa mogła działać lepiej".

"Mama zabrała brata do wiejskiej baby, ona ponaciskała mu rękę i ręka działała"

Po co iść do chirurga ortopedy, skoro można iść do "wiejskiej baby", która wie lepiej xd

Ciężko to w ogóle skomentować...

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazpodludzi #konfederacja #polityka
konrad_bolec - Proszę Państwa, wysoki sądzie, to jest doktór mencelele xd

Profesor m...
  • 47
  • Odpowiedz
"Mieliśmy przez wieki tą medycynę uniwersytecką i taką medycynę ludową, wydaje mi się, że ta ludowa mogła działać lepiej".


@konrad_bolec: Gdybyśmy tylko mogli wymyślić jakieś obiektywne kryteria, według których byśmy mogli rozstrzygać na podstawie badań, co działa, a co nie i tak stworzyć sobie taki zbiór praktyk i leków, co do których możemy dowieść, że na ogóle populacji działają. Można by to nazwać, nie wiem - medycyna.
  • Odpowiedz
@konrad_bolec przypominam, że ten człowiek ma ambicje bycia ministrem. To jest przykład na to, jak Polska wciąż cierpi na brak elit po wymordowaniu ich przez Niemców i Rosjan.
  • Odpowiedz
@konrad_bolec: trzeba być totalnie zbydlęconym debilem by w ogóle pomyśleć o głosowaniu na tych ruskich debili w ogóle po tym co wyczyniają od trzech lat.

I piszę to jako gość, co głosował na nich ponad 4 lata temu i we wcześniejszych wyborach, bo nabrałem się na to #!$%@? o gospodarce xD
  • Odpowiedz
  • 10
Gurwa Memcen nawet nie pamięta czy jego własny brat kilkanaście lat temu złamał rękę czy nie xD Pewnie dlatego, że to 100% true story mordo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Psychopathy_Red: Przecież tu jest dużo lepiej - to nie jest sprawa "nie pamiętam" tylko "nie wiem".

Bo jeśli ta sytuacja zaistniała, to nie wiadomo czy ta łapa była złamana, bo zamiast pojechać do szpitala na oględziny/prześwietlenie to poszli
  • Odpowiedz