Wpis z mikrobloga

Składając wypowiedzenie usłyszałam, że:
1. Jestem nieodpowiedzialna.
2. Powinnam znaleźć kogoś na swoje miejsce w zastępstwie.
3. To nie tak miało być.
4. Mam okres wypowiedzenia 1 mies, pomimo, że mam według KP mam 2 tygodnie.
5. Nie wiedzą, czy kogoś znajdą na moje miejsce, mam zostać.
6. Nie wyjdę wcześniej w piątek, pomimo, że prosiłam o to przed wypowiedzeniem, bo skoro ja robię im pod górkę, to i oni mi będą robić pod górkę.

#pracbaza #januszebiznesu #przedszkole #patologiazewsi
  • 95
  • Odpowiedz
@taktoto: Prawo działa tak, że pracownik wybiera opcję korzystniejszą dla siebie, jesli jest różnica między tym co w umowie a tym co w KP.
  • Odpowiedz
@jaavi666: Żona siedziała na L4 i siostra. Fakt teraz wzywają na "komisję" sprawdzającą ale jedyne co mogą sprawdzić to chyba swój łeb. Jeśli lekarz wydał L4 to nic nie mogą zrobić. Nawet jeśli anulują to idziesz tego samego dnia znowu i Ci wypisuje kolejne (do dnia orzeczenia i tak masz płącone). Zresztą teraz się idzie na zwyrodnienie kręgosłupa albo inne cuda :P
  • Odpowiedz
  • 0
@Mefedronka wypowiedzenie założyłaś teraz? Czas wypowiedzenia liczy się od nowego miesiaca, czyli u Ciebie dwa tygodnie od początku nowego miesiąca. Dzisiaj mamy 10.08, więc bajo jajo masz 14.09, tj za miesiąc
  • Odpowiedz
Jeżeli faktycznie ktoś potrzebuje L4 od psychiatry, to już trzeba chodzić kilka msc wcześniej do takiego lekarza


@jaavi666: Weź takich bzdur nie powtarzaj

Czas wypowiedzenia liczy się od nowego miesiaca, czyli u Ciebie dwa tygodnie od początku nowego miesiąca. Dzisiaj mamy 10.08, więc bajo jajo masz 14.09, tj za miesiąc


@krolcz: Następny znawca
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.