Wpis z mikrobloga

Mirki pijcie ze mną kompot. Dojechałem! ( ͡ ͜ʖ ͡)
Od Atlantyku po Pacyfik. Wczoraj przednie koło mojego czerwonego rumaka zostało zamoczone w Oceanie. Ogólnie wyszło 6800km w czasie 52 dni jazdy, co daje średnio 130km dziennie, nie najgorzej. Niesamowita to była przygoda, pierwsze dni wyprawy wydają się bardzo odległe, bo każdego dnia działo się bardzo dużo.
Dziękuję wam za wsparcie, dziękuję @metaxy za rady odnośnie kolana, które od Chicago działało już perfekcyjnie.
Teraz pora na trochę wakacji, nadal mam ponad dwa tygodnie do lotu powrotnego, więc trochę pokręcę się po wybrzeżu. Chciałem się po kąpać, ale woda w Pacyfiku jest okrutnie zimna ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#roweremprzezusa #szosa #gravel #rower #podroze
pietia94 - Mirki pijcie ze mną kompot. Dojechałem! (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Od Atlantyku po Pacyf...

źródło: temp_file3114725333971117598

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
@pietia94: wielkie gratki chłopie :D Śledziłem na bieżąco co tydzień kolejne vlogi, można się było rozmarzyć przez chwilę siedząc znudzonym w pracbazie. Czekam na jakieś odcinki czysto techniczne, co do pakowania, ogarniania noclegów etc.
  • Odpowiedz
@pietia94 Mega gratulacje, przepiękna przygoda! Czekam niecierpliwie na odcinek od kuchni, czyli przygotowania, podsumowanie kosztów wyjazdu, wskazówki i wszystko dookoła samej jazdy. Jednak z jednym pytaniem nie wytrzymam doczekać do odcinka- na noc w namiocie, jak zabezpieczałeś rower przed kradzieżą?
  • Odpowiedz
  • 1
@umami Ogólnie mam system dwu stopniowy. Abus combi flex, cienka, ale lekka linka i knog scout - alarm rowerowy z airtagiem. Dzisiaj w nocy pierwszy raz był testowany, szop postanowił dobrać się do batona, i uruchomił alarm. Batona zdążył otworzyć, ale nie nadgryzł nawet (). Ogólnie bardzo bezpiecznie się tu czuje jeśli chodzi o rower, na campingach, zostawiałem go na całe dnie i nikt
  • Odpowiedz
@pietia94 właśnie myślałem czy to jakiś alaram, a patent z airtagiem widzę że znany szerzej. Dzięki za odpowiedź! Korzystaj z pozostałego czasu na miejscu najlepiej jak można!
  • Odpowiedz