Wpis z mikrobloga

585 982 + 21 + 21 + 65 = 586 089

#roweroweodchudzanie
Wreszcie przekroczona psychologiczna bariera 100 kg () Średnia wartość tętna spoczynkowego w ostatnim tygodniu 48 bpm. Mimo pozostających nadal zbędnych kilogramów czuję, że jestem w najlepszej formie od lat. Kupno roweru było jedną z najlepszych inwestycji jakie mogłem zrobić.

#chudnijzwykopem
w ciągu ostatniego tygodnia: -1,2 kg
łącznie: -22,7 kg

#kwadraty
Max square: 17x17 (+1)
Max cluster: 343 (+17)
Total tiles: 428 (+15)

#rowerowyrownik #rower

Skrypt | Statystyki
Antidotum119 - 585 982 + 21 + 21 + 65 = 586 089

#roweroweodchudzanie
Wreszcie przek...

źródło: 99

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 3
@PilotChemitrialsa

No ale dietę też jakąś masz ?


żadnej specjalnej nie mam, nie odmawiam sobie ulubionego jedzenia a jedynie staram się trzymać deficyt kaloryczny przy jednoczesnym zbilansowaniu posiłków w ciągu dnia. Do tego całkowicie zrezygnowałem z alkoholu.

Przez pierwsze 2 miesiące bardzo skrupulatnie liczyłem kalorie, białka, węgle i tłuszcze, teraz jak już mam jakąś świadomość to robię to bardziej "na oko".
  • Odpowiedz
@Antidotum119 Ładny wynik, chociaż z doświadczenia ci powiem ze im dalej tym trudniej i pilnowanie michy jest niezbędne żeby spadało dalej. A poza tym jak spodobał ci się rower to na sezon zimowy możesz pomyśleć o zakupie trenazera, najlepiej coś interaktywnego to się mnie nudzi. To po pierwsze pomaga utrzymać formę i nie zaczynasz od nowa na wiosnę, a po drugie to solidny spalacz tłuszczu.
  • Odpowiedz
  • 1
@Pan_Kielonek staram się robić ok 100 km na tydzień, ale różnie to wychodzi, ostatnio częściej nie dobijałem do tej granicy niż ją przekraczałem.

Myślę, że ważniejsza niż ilość kilometrów jest jakość treningu. Moje zazwyczaj dwudziestokilometrowe trasy są bardzo intensywne, średnie tętno zazwyczaj 130-140 bpm
  • Odpowiedz