Wpis z mikrobloga

jestem 5 miesiąc na keto i chciałbym się pochwalić że robię formę życia. ostatnio lata byłem taki typowy skinnyfat z tatusiowym brzuszkiem, przez te 5 miesięcy zrzuciłem jakieś 20kg, znajomi mówią mi że bardzo dobrze wyglądam. wiem że szczur ze mnie, ale ja tam się cieszę, powoli odkrywają się mięśnie brzucha, góra jest już zauważalna. mój cel to dociąć jeszcze tyle żeby był wyraźny 6pak a potem będę stopniowo zwiększał kalorie, żeby wybadać przy ilu będzie mnie podlewać i zatrzymać się na złotym środku gdzie powolutku będę przybierać troszkę masy ale nie na tyle żeby się ulać.

#chwalesie #mirkokoksy #keto
Pobierz krucjan - jestem 5 miesiąc na keto i chciałbym się pochwalić że robię formę życia. os...
źródło: temp_file1020190464122300606
  • 145
@Stalionnn może kiedyś pójdę, na razie nie mam czasu ani też nie mam parcia jakiegoś, chce zrzucić oponkę i mieć leki zarys mięśni nie zależy mi że muszę się #!$%@?ć jak najwięcej i najszybciej
@povertybench: keto jest modne nic więcej, nie ważne czy do pieca wrzucisz węgiel, drewno, czy śmieci ( ͡º ͜ʖ͡º) ważne ile tego wrzucisz. Warto pamiętać że mózg do prawidłowej pracy potrzebuje węglowodanów. Nikt nie mówi że keto jako redukcja czyli max 12 tyg powinna trwać
@krucjan co ma dieta keto do tego, ze zaczales cwiczyc? Pytam serio bo sam niedawno zaczalem. Cwiczysz w domu czy silka? Ja dorzucilem jeszcze rower do tego, nawet wiecej rowera niz dzwigania robie, mam z 10 kg do zrzucenia jeszcze. Jestesmy w tym samym wieku prawie.
@krucjan to nie do końca prawda. Dieta ketogeniczna jest dietą oceniana chociażby przez usnews prawie na samym końcu, jest to dieta, którą bez odpowiedniej wiedzy jest ciężej zbilansować niż normalną zbilansowaną.
Jeżeli chodzi o normalnych ludzi bez wiedzy, tez takich w wieku, który nie sprzyja zdobywaniu informacji praktycznie zawsze najlepszym wyborem będzie dieta zbilansowana, lub dieta do jednostki chorobowej. Oczywiście, takie osoby wymagają prowadzenia prawdziwego dietetyka, który nie będzie zmieniał wszystkiego w
@inwestorek11 no co ty mordo ja się boje igieł ( ͡ ͜ʖ ͡)

ale bądźmy poważni ja jestem zwykłym szczurem który chce zrzucić zbędne kilogramy, o jakim kuciu dupy do mnie w ogóle mówisz xd
@krucjan: Włączyła Ci się już pogarda dla leniwych grubasów XD?
Ja tak mam, jestem na podobnym etapie, czyli jakieś tam modelowanie sylwetki skinny fat, ale nie trzymam diety zbyt rygorystycznie i sprawa się przeciąga.
keto serio odstaw, bo to nie jest zdrowa dieta, miażdżyca, cholesterol itd. Całą gospodarkę hormonalną sobie zniszczysz


@Stalionnn: dlatego trzeba jeść zbilansowane posiłki. Zdrowy tłuszcz może obniżać poziom LDLu, czyli niepożądanego cholesterolu. Związki w niektórych warzywach działają przeciwmiażdżycowo, no i do tego ważna jest aktywność fizyczna, najlepiej kardio.