Wpis z mikrobloga

jestem 5 miesiąc na keto i chciałbym się pochwalić że robię formę życia. ostatnio lata byłem taki typowy skinnyfat z tatusiowym brzuszkiem, przez te 5 miesięcy zrzuciłem jakieś 20kg, znajomi mówią mi że bardzo dobrze wyglądam. wiem że szczur ze mnie, ale ja tam się cieszę, powoli odkrywają się mięśnie brzucha, góra jest już zauważalna. mój cel to dociąć jeszcze tyle żeby był wyraźny 6pak a potem będę stopniowo zwiększał kalorie, żeby wybadać przy ilu będzie mnie podlewać i zatrzymać się na złotym środku gdzie powolutku będę przybierać troszkę masy ale nie na tyle żeby się ulać.

#chwalesie #mirkokoksy #keto
Pobierz krucjan - jestem 5 miesiąc na keto i chciałbym się pochwalić że robię formę życia. os...
źródło: temp_file1020190464122300606
  • 145
@Utero pogarda to nie, bardziej takim neofitą się stałem, że jak widzę jak ludzie żrą od groma jakiś slodyczy i innego gówna albo wlewaja w siebie 1000kcal w jakiś napojach to mnie poraża, że tak o siebie ludzie nie dbają i jednocześnie czuje politowanie do siebie, że ja też taki byłem i jak mogłem być taki głupi i nieodpowiedzialny xD
wiem, że jestem kmiotem i żaden ze mnie specjalista ani też nie
@krucjan u mnie też bycie w keto najbardziej trzyma od niejedzenia słodyczy ( ͡° ʖ̯ ͡°) teraz mam przerwę bo wakacje/wyjazdy/urlopy to jest dynks często ()
Robisz jakieś ciekawe potrawy czy raczej na szybko? Jak byłem sam to na szybko, przekonałem dziewczynę to ona robi jakieś keto cuda - trochę to brudne, ale jakie dobre (
@Haiiro: kcal jem około 1500 dziennie, zawsze coś tam machałem sobie w domu ale bardzo nieregularnie, a tak mniej więcej od 4 miechów regularnie robię trening co 2 dni i codziennie rozciąganie. BF nie mam zielonego pojęcia ale patrząc na obrazki w necie to 20-25%

@Goronco dla mnie ta dieta siedzi idealnie bo nie spędzam w ogóle czasu w kuchni, posiłki robię proste, szybkie, raz dziennie, używam jednej patelni, talerza ewentualnie
@krucjan: zazdro! Mam 74kg przy 182cm i chciałem zjechać z 5kg bo się najlepiej czułem mając niecałe 70kg (no i odkłada mi się tylko na brzuchu więc chcę go zgubić)... ale żadna dieta nie pomaga w sensie deficyt kaloryczny i waga w miejscu. #!$%@? w #!$%@? dużo - waga w miejscu. Tak jakby mój organizm stanął na 73-74 i koniec.. od 3 lat ta sama waga.. (jeśli chodzi o sport to
a wy przychodzicie ze swoimi teoretycznymy mądrościami o które nikt nie pytał


@krucjan: Bredzili coś o braku białka w keto a tymczasem wysłałeś piękne dania z "bezbiałkowymi" jajkami i kiełbą. Jakoś się do tego nie ustosunkowali. Do tego pieprzenie o diecie w której czegoś niby brakuje... ciekawe czego, chyba kila zimiorów.