Wpis z mikrobloga

#p0lak i #p0lka jednak istnieją. #polactwo to taki stan biedy umysłowej. Samolot startuje 6:15. Kolejka na ponad pół godziny. Czasu na zjedzenie kupa. Nie. Polactwo musi nasmrodzić w #zbiorkom. Kanapki z serem i jakąś podróbką krakowskiej.
Nie wytrzymają tych dwóch godzin bez żarcia. Zaczynają żreć 10 minut przed startem. I teraz będzie śmierdzieć przez cały lot.
#zalesie #patologiazewsi #patologiazmiasta
  • 89
@CzarnyBursztyn na każdą nację da się coś znaleźć. Walki mnie czy wolisz wąchać jaja jurgena czy krakowska. Bylebyś to robił u siebie lub na otwartej powierzchni, a nie miejscu, którego nie da się wywietrzyć. Akurat to żarcie jak świnia w zbiorkomie to polska przypadłość (nie wiem jak u ruskich, bo nimi gardzę) i mam pełne prawo się z tego śmiać.
Nie wiem gdzie ty w tym widzisz jakikolwiek kompleks. Kocham Polskę i
@kamillus: dlatego jedzenie kanapki nazywasz "p0lactwem", generalizujesz i wrzucasz wszystkich do jednego wora, jakby inne zachodnie kraje nie mialy swojego odsetka "kloszardow". W kazdej nacji na tym swiecie znajdziesz dzbanow.
@CzarnyBursztyn jak poszperasz to zawsze jestem przeciwko odzywania pZEROlka/lak i post to taki żarcik z memów o nosaczach. Ze jednak istnieją. Bo ściągnięcie butów i żarcie kanapki z krakowska w samolocie to jednak przerosło nawet sam mem ;)
@kamillus: to troche smutne ze z bardzo popularnej ojkofobii, ktora czesto spotykam i z kompleksu bycia Polakiem narodzila sie taka kultura memow. Pracuje duzo z Polakami ze wzgledu na znajomosc jezyka, jak i z innymi nacjami i nie mamy powodow zeby sie wstydzic.
Dodam jeszcze ze takie heheszki odbijaja sie dosc negatywnie. Nie raz juz musialem przekonywac mlodych, ze nie sa gorsi od Hansa czy Helmuta i ze maja sie szanowac.
@gr100 kolejnym razem otworzę okno żeby przewietrzyć ;)

@CzarnyBursztyn: spójrz na te tagi, które pytałem w poście ;)
Wypromowane przez ruskich trolli. Zobacz jak są popularne. Miałem na celu pokazać, że się zdarzają, ale to margines, a tutaj odzew jakby taki brak kultury to coś normalnego.

Z dziewczyną nabijamy się mocno z amerykańskiego stylu życia i wielu patologii tam (mimo, że jest Amerykanką), w każdym kraju przeżyłem jakiś szok. Nawet dzisiaj
@kamillus: W d . byłeś to i g. widziałeś robaku, jaki ty ojropejski musisz być, pewnie za funf ojro pro sztunde. Za granicą też jedzą w zbiorkomie i nie strzelają z dupy jak ty