Wpis z mikrobloga

#p0lka #incel #blackpill #bluepill #polak #polakicebulaki #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow

Wraz z @Mamaboss doszłyśmy do wniosku, że poziom braku logiki u niebieskich pasków przechodzi ludzkie pojęcie, więc postanowiłyśmy stworzyć tabelkę ukazującą hipokryzję typowego Jana. Oczywiście to tylko kilka przykładów, które można wypisać - znalazłoby się tego znacznie więcej ale myślę, że najważniejsze sprawy zawarłyśmy w poniższym obrazku :))) Miłej lekturki :)))
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #incel #blackpill #bluepill #polak #polakicebulaki #re...

źródło: HIPOKRYZJA

Pobierz
  • 65
@WyzwolonaPodrozniczka:
do tego warto by dopisać coś w stylu
nienawidzi muzułmanów bo uważa wszystkich za terrorystów | pragnie zrobić szkolną strzelaninę
marudzi, że kobiety interesują się makijażem, podróżami albo muzyką | jego hobby to granie w hoi4, historia 3 rzeszy i geopolityka
no i w dodatku brakuje jakiegoś podpunktu o żydach, bilu gejtsie i klausie schwabie którzy są odpowiedzialni za to, że nie potrafi włożyć penis in2 cipuszka
2/10
Z obserwacji i doświadczenia :)))


@WyzwolonaPodrozniczka: czyli to są odczucia czysto subiektywne, świadczące o tym jakimi ludźmi sie otaczasz. Nie przenos swoich doświadczeń na ogół populacji.

@Strigiformesman: z samego wykopu

Jakbyśmy popatrzyly na wasze komentarze to hipokryzja się wylewa


@Mamaboss: czy ty masz 15 lat że sugerujesz się tym co piszą we Internecie? W to że co drugi zarabia 15k na rękę za drapanie się po dupie też wierzysz?
@pavel-pl:

@pilot1123: Obsesja na czyimś punkcie to zwykle tęsknoty i ukrytego pożądania. Pewnie odrzucił ją jakiś zak0lak i teraz sie mści. Ewentualnie bolą ją migdałki od czarnych śmierdzieli i tęskni za polskim korniszonkiem.

Tak sobie tłumacz xD

@Polnischefuhrer

Łolaboga a po co to szkalowanie biednych przegrywów? Już wystarczy, że nikt ich nie chce.

Nie, nie wystarczy. Bo to nie "biedne przegrywy", tylko zwykłe chamy i prostaki, najgorszy męski sort. I
@Polnischefuhrer:

B.T.W. udowodnij że jesteś kobietą a nie męskim trollem

Już wrzucałam swoje zdjątka z wakacji :)))

@Strigiformesman

@WyzwolonaPodrozniczka: czyli to są odczucia czysto subiektywne, świadczące o tym jakimi ludźmi sie otaczasz. Nie przenos swoich doświadczeń na ogół populacji.

No właśnie nie :))) Ja się takimi ludźmi nie otaczam, tzn. nie dopuszczam ich do mojego kręgu. Ale nie udawajmy, że tacy ludzie nie istnieją :))) Tak właśnie wygląda ogół populacji