Wpis z mikrobloga

#p0lka #incel #blackpill #bluepill #polak #polakicebulaki #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow

Wraz z @Mamaboss doszłyśmy do wniosku, że poziom braku logiki u niebieskich pasków przechodzi ludzkie pojęcie, więc postanowiłyśmy stworzyć tabelkę ukazującą hipokryzję typowego Jana. Oczywiście to tylko kilka przykładów, które można wypisać - znalazłoby się tego znacznie więcej ale myślę, że najważniejsze sprawy zawarłyśmy w poniższym obrazku :))) Miłej lekturki :)))
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #incel #blackpill #bluepill #polak #polakicebulaki #re...

źródło: HIPOKRYZJA

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
Tak właśnie wygląda ogół populacji :))) Może jakiś niewielki procent się wyłamuje ze schematu, ale tak wygląda myślenie typowego, polskiego chłopa :)))


@WyzwolonaPodrozniczka: oczywiście nie jest to twoje wyobrażenie i masz na to jakieś badania czy statystyki? Możesz podać źródła tej swojej wiedzy?
  • Odpowiedz
@Strigiformesman: Klasyczny IDZD. Typiara bierze cechy/oczekiwania części mężczyzn (dobrych chłopaków z wykopu XD) potem inne cechy/oczekiwania zupełnie innej części mężczyzn (mokebe, którym robi gałe) miksuje to, nazywa hipokryzją i generalizuje na całą populację. Ale trzeba pochwalić, bo widać, że umie zrobić tabelkę w Wordzie.
  • Odpowiedz
@pavel-pl:

@Strigiformesman: Klasyczny IDZD. Typiara bierze cechy/oczekiwania części mężczyzn (dobrych chłopaków z wykopu XD) potem inne cechy/oczekiwania zupełnie innej części mężczyzn (mokebe, którym robi gałe) miksuje to, nazywa hipokryzją i generalizuje na całą populację. Ale trzeba pochwalić, bo widać, że umie zrobić tabelkę w Wordzie.

A to według ciebie oczekiwania CHADÓW i inceli się różnią? Bo moim zdaniem są identyczne. Oczywiście wiadomo, że CHAD je może zrealizować a u incela
  • Odpowiedz
postanowiłyśmy stworzyć tabelkę ukazującą hipokryzję typowego Jana.


@WyzwolonaPodrozniczka: Czy planujecie też stworzenie dla innych imion? Ja byłbym zainteresowany zestawieniem dla Grzegorza i Marka. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@pavel-pl:

@WyzwolonaPodrozniczka: Nie wiem jak bardzo odklejonym od rzeczywistości trzeba być, żeby sądzić, że oczekiwania jednych i drugich są takie same.

No bo są. Incelkowi też się wydaje, że zasługuje na lufe i modelkę xD To, że życie to weryfikuje to inny temat :)))

@x-odus

@WyzwolonaPodrozniczka: Czy planujecie też stworzenie dla innych imion? Ja byłbym zainteresowany zestawieniem dla Grzegorza i Marka. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Nie, nie planujemy
  • Odpowiedz
@Yenn_z-Wyspy7Slonc: Wykopkow i nie tylko… te wszystkie Janki w obcisłych koszulkach na ulanych cielskach, których cześć pewnie na wykopie nie siedzi, nie myślą inaczej… faceci to hipokryci i jeszcze ci powiedzą, ze to my kobiety jesteśmy nielogiczne
  • Odpowiedz
@Yenn_z-Wyspy7Slonc: nie twierdzę, że każda Polka ma figurę modelki, ogółem całość społeczeństwa strasznie się upasła w ostatnich latach. Jednak niezadbanych facetów jest w Polandii nadal mnóstwo. Panuje nadal przekonanie, że dbanie o siebie to nie dla smalca alfa ;))
  • Odpowiedz
te wszystkie Janki w obcisłych koszulkach na ulanych cielskach


@Mamaboss: halo! Body positive sie kłania! Nie szkalujemy ludzi za wygląd!

faceci to hipokryci i jeszcze ci powiedzą, ze to my kobiety jesteśmy nielogiczne


@Mamaboss: Ale skąd to wiesz? Bo tak Ci się Wydaje? Bo tak wygląda Twoje otoczenie? Nie przenieś swoich doświadczeń na całą populację
  • Odpowiedz