Wpis z mikrobloga

#p0lka #incel #blackpill #bluepill #polak #polakicebulaki #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow

Wraz z @Mamaboss doszłyśmy do wniosku, że poziom braku logiki u niebieskich pasków przechodzi ludzkie pojęcie, więc postanowiłyśmy stworzyć tabelkę ukazującą hipokryzję typowego Jana. Oczywiście to tylko kilka przykładów, które można wypisać - znalazłoby się tego znacznie więcej ale myślę, że najważniejsze sprawy zawarłyśmy w poniższym obrazku :))) Miłej lekturki :)))
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #incel #blackpill #bluepill #polak #polakicebulaki #re...

źródło: HIPOKRYZJA

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
Strigiformesman: Sami sobie zaprzeczacie, nie jestem od tygodnia na wykopie xD poza tym polskie społeczeństwo jest na tyle homogeniczne, że tacy jesteście od Białegostoku do Wrocławia ;)


@Mamaboss: w tej chwili rzuciłaś takim ogólnikiem że można to wstawić pod dowolnym postem i też będzie pasowało, ale w sumie czego się spodziewać? W tej chwili reprezentujesz taki sam poziom jak z tej śmiesznej tabelki, tyle że stoisz po drugiej stronie barykady
  • Odpowiedz
  • 2
ITT OPka albo:
* trolluje;
* otacza się #!$%@?;
* jej kontakty z mężczyznami są tylko w internecie;
* ma <20 lat i takie też towarzystwo
  • Odpowiedz
żaden się nie odnosi do tabelki


@WyzwolonaPodrozniczka: Chcesz odniesienia do tabelki to proszę bardzo.Sam uważam ,że nie podchodzę pod żaden z tych punktów,ale niektóre tutaj to jakaś fikcja np. z tym,że jak facet zdradzi to okej a jak kobieta to nie,gdyż żadna ze stron nie powinna zdradzać partnera albo z tym,że Polak tylko może krzywdzić kogoś w swoim kraju,gdyż nie ma prawa tak samo jak obcokrajowiec.
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: Chciałem podyskutować, ale przejrzałem twoją "tfuurczość" i uznałem że jesteś żałosna. Piszesz/odczuwasz płytko, wręcz prostacko (Nie bez powodu zawsze znajdziesz Mirka który uzna cię za trolla) Czy na prawdę nie stać cię na więcej niż baitowanie Mireczków? Jakiś facet ci musiał w życiu krzywdę zrobić z której jeszcze się nie ogarnęłaś i jak tak dalej pójdzie nigdy się nie ogarniesz. Znajdź psychologa i prześledź wszystkie figury męskie w twoim życiu
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: widzę że każdego dnia dbasz aby konfederacji przybywało wyborców , różowa różowej różową , wiesz jak się skończy wojna płci w Polsce ? W kraju gdzie zgodnie ze spisem powszechnym jest 1,5 mln pustostanów i brakuje miliona kobiet , jak na ruskiego trola , i przegrywa , kradnącego zdjęcia jakiejś głupiej laleczce lubiącej tańczyć , to taki sobie ten bait . Pewnie marzysz o tym żeby Polska przypominała Afganistan rządzony
  • Odpowiedz
oczywiście nie jest to twoje wyobrażenie i masz na to jakieś badania czy statystyki? Możesz podać źródła tej swojej wiedzy?


@Strigiformesman: Jak na temat kobiet pojawiają się podobne "mądrości" - głównie otagowane #p0lka - to też pytasz o źródła i statystyki? Za każdym razem mnie rozwala, że na pisanie głupot o kobietach prawie nikt nie reaguje, ale kiedy coś podobnego napisze różowa o mężczyznach, to zawsze jest pełno oburzonych wykopków xD
  • Odpowiedz