Wpis z mikrobloga

Seks jednak jest męczący i przereklamowany.. nie dość, że przez słabą kondycję spocę się jak szczur, to jeszcze w gumie nie mogę dojść, co gorsza, w tym czasie to koleżanka już ze 2 razy dochodzi. Długość mojego sprzętu jest mocno średnia, za to to grube bydlę i się często kompromituję nie mogąc wsadzić..

#przegryw
  • 15
@nabla-delta: pewnie myślisz, że to zarzutka.

Chciałbym, ale niestety realia. Ciężko jest mi zignorować ładne kobiece ciała w letnim odzieniu, a co do czego to sama akcja zwyczajnie mnie męczy, a czasem i nawet irytuje.
@Kopytnik_1: a kto powiedział, że jest jedna definicja przegrywania w czymś? Z tego co wiem, to tag nazywa się przegryw i służy do żalenia się, gdy coś nie wychodzi, dla inceli to jest osobny dedykowany tag, zawsze to incele najwięcej tu szczekają, że im nie pasuje czyjeś powodzenie z kobietami.
@Kopytnik_1 takie problemy jak opisuje @GalAnonimowy tez pasują do tagu przegryw. Problemy z seksem czy erekcja czy dojściem wpływa równie mocno na psychikę jak to wasze mityczne gnębienie przez cały świat jak byliście w podstawówce.
To jest właśnie chore w waszym podejściu bo myślicie ze jesteście wyjątkowymi platkami śniegu i tylko wasza definicja świata jest słuszna i tylko wy jesteście poszkodowani przez życie.
A ja od zawsze próbuje was uświadomić, ze ktoś
@Notes: taka specyfika tego tagu, z takim problemami można udać się np. na tag #zwiazki, ale trochę racji oczywiście masz i przepraszam opa, jeśli poczuł się urażony moim tekstem
@Notes: z erekcją nie, tak tylko trochę ponarzekałem na słabą kondycję w tym temacie w kontekście tego, że niepotrzebnie tyle o tym się myśli, a co do czego to się człowiek tylko bardziej zmęczy niż to warte.
@vad22 nie uważam. Jesli ktoś ma problemy z seksem to może bardzo szybko odbić się na psychice. Nikt wam nie dal nigdy prawa do definiowania kiedy czyjeś życie jest a kiedy nie jest przegrywem.
@GalAnonimowy No nie masz problemów z erekcja ale nie jesteś tez usatysfakcjonowany z ruchania. Moim zdaniem udane życie seksualne to podstawa do udanego związku i szczęścia. A jak zaczyna coś szwankować to nawet się nie obejrzysz a będziesz na takim samym etapie jak inne mirki na tagu. A oni chcą ci to odebrać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°