Wpis z mikrobloga

Uwaga! Ktoś rozsypał opiłki żelaza na drodze rowerowej w okolicach #szczucin .nie pozdrawiam ch*ja który to zrobił. Powiedziałabym ze odcinek od #szczucin do #odmet jest nieprzejezdny . Ja złapałem 2 gumy i spotkałem 3 innych rowerzystów którzy mieli ten sam problem . Także jak jedzie ktoś #velo z #krakow do Szczucin to radzę omijać ostatni odncinek . Taguje #rowerowyrownik a nóż może uda się kogoś ostrzec
To co na zdjęciu było wbite w opony.
#rowery #tarnow #gravel #szosa #zalesie
ChlopoRobotnik2137 - Uwaga! Ktoś rozsypał opiłki żelaza na drodze rowerowej w okolica...

źródło: IMG_9270

Pobierz
  • 49
@ChlopoRobotnik2137: Jeśli ktoś zrobił to specjalnie to zrobi to i drugi raz. Niech jakaś grupa rowerowa się skrzyknie i zamontuje gdzieś w tamtej okolicy fotopułpakę.
Nie wiem czy facet który ma owce i je tamtędy prowadza rozsypywałby opiłki żelaza które to mogą wbić się kopyta albo owce mogą je zeżreć razem z trawą. Chociaż ktoś kto robi takie rzeczy do inteligentnych nie należy.
@ChlopoRobotnik2137 należało to zrobić pomimo braku sprawcy. Może następnym razem ktoś akurat go przyłapie? Może obsra zbroję na sam widok radiowozu? Na rowerze może to stanowić mocne zagrożenie na długiej prostej. Edit: Kiedyś kamoot pokierował mnie szutrówką przez sad na której ktoś rozsypał gwoździe. Zdecydowanie była to przeszkoda dedykowana na motocykle. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ChlopoRobotnik2137: @Riczi_znad_Wisly to nie jest wiór spod nożyc czy czegokolwiek. To wygląda jakby ktoś sobie gwint zajechał na korbie przez chhjowe wkręcenie pedałów. Rozmiar kolor i kształt się zgadza. Komuś zjadało gwint podczas jazdy i jest to gwint z korby a dokładnie właśnie z gniazda osadzenia pedałów. Tymbardziej nie dziwi, że na drodze rowerowej skrawki się poniewierają, bo ktoś nieświadomy mógł jechać i zdezelować sobie gwint na zupełnej nieświadomce. 100 procent